Kampanya Bulucu

Peugeot 208 Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyası sayesinde Peugeot yetkili satıcılarından aylık yüzde sıfır faiz avantajı ile birlikte gerçek kişiler bireysel amaçlı olarak ve tüzel müşteriler perakende kanalları vasıtası ile yaptığı araç alımlarında 18.000 TL ve 18 aylık vadeler ile birlikte kredi alarak Peuegeot 208 arabasına sahip olabilir!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin elini çabuk tutması gerekmektedir. Zira bu kampanyanın son günü 6 Şubat 2017 tarihidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılarak Peugeot 208 aracını uygun kredi koşulları ile birlikte almak isteyen kişilerin 6 Şubat 2017 tarihine kadar yetkili Peugeot satıcılarında geçerli olduğunu bilmesi gerekiyor. Krediye başvurmak için ise kampanya sayfasına giderek “Kredi için Başvurun” butonuna basmanız gerekiyor. Böylece doğrudan Türkiye Ekonomi Bankası kredi başvurma sayfasına yönlendirilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bireysel amaçlı olarak araç alacak gerçek kişilerin tahsis ücretini kredi kullanımı sebebi ile bir defaya mahsus olarak ödemeleri  ve bu tutarın kullandırılacak olan toplam kredi bedelinin binde beşi olarak sınırlandırılacağı bilgiler arasında yer almaktadır.

Tahsis ücretinin yüzde beşine denk gelen Banka Sigorta Muamele Vergisi müşteri tarafından ödenecektir.

Belirtilen kredi tutarı ve vadesi için bireysel olarak araç alacak kişiler bir defaya mahsus olmak üzere peşin bir şekilde 94,50 TL tutarında tahsis ücreti ile, masraflar ve tüm vergiler ile birlikte, Peugeot 208 arabası için verilen kredinin yıllık toplam basit maliyet oranı yüzde 0,67 ve aylık toplam basit maliyet oranı yüzde 0,06 olup aylık taksit tutarı da 1.000 TL’ye denk gelmektedir.

Bununla birlikte bu kampanya Peugeot Access 1.2 PureTech ve EAT6 modellerinde geçerli olmayacaktır.

Tüzel müşteriler, perakende kanalları vasıtası ile yapacakları araç alımları adına 750 TL kredi tahsis ücreti ile masrafların ve tüm vergilerin dahil edilmesi ile birlikte basit maliyet oranları yıllık toplam yüzde 5,42 ve aylık toplam yüzde 0,45 oranında olacaktır. Bu da aylık taksit tutarını 1.000 TL değerinde yapar.

Son olarak da Peugeot Kredi ile ilgili finansal çözümler Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulmaktadır.

Bu kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Peugeot yetkili satıcılarına başvurabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.