Kampanya Bulucu

Petrol Ofisi’nden Bonus Kart’a Özel 25 TL Bonus

Ticari anlamda en düşük talep esnekliğine sahip ürünlerden biri petrol ürünleridir. Bu nedenle petrol ürünlerinde bir indirim ya da avantaj yaratılması oldukça zordur. Petrol Ofisi kampanyaları ise, Bonus kredi kartı kullananlara özel bir avantaj sunuyor. İşte Bonus kampanyalarının detayları:

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirtilen kampanya tarihlerinde, kampanyaya kayıt olduktan sonra 4 kere ve farklı günlerde 100 TL ve üzerinde akaryakıt harcaması yaptığınızda 25 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyadan yararlanmak için ödemelerinizde Bonus kredi kartını kullanmanız gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya SMS yolu ile kayıt olabilirsiniz. Banka sistemine kayıtlı cep telefonlarının mesaj bölümüne POAS yazarak 3340’a göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra harcamanızı yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Onay mesajından önce yapılan harcamaların hiç biri bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 17 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında farklı günlerde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazandığım Bonusu Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya kapsamı ile kazanmış olduğunuz 25 TL Bonus 24 Haziran ile 4 Temmuz 2015 tarihleri arasında kullanılabilecek. Bu tarihler arasında sadece Petrol Ofisi istasyonlarında kullanabilirsiniz. Kazanılan bonuslar Petrol Ofisi dışında başka bir yerde kullanılamaz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Faydalanabilirim?

Müşteri bazlı olarak başlayan bu kampanyadan, kaç kredi kartına sahip olursa olsun, her kişi sade bir defa yararlanabilecektir. Bir kişinin bu kampanyadan kazanacağı en fazla tutar 25 TL olabilir. Kampanya tüm bireysel Bonus kredi kartlarında geçerli olacak. Puanlarla vs. yapılan harcamalar ise kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.