Kampanya Bulucu

Petrol Ofisi’nden 50 Kişiye Toplam 250 Bin TL Yakıt Puan Hediye

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Petrol Ofisi’nden 50 Kişiye Toplam 250 Bin TL Yakıt Puan Hediye kampanyası tarihleri arasında 50 TL’Lik otogaz ya da akaryakıt alışverişlerinde ÖDEGEÇ’i kullanan 50 kişiye kişi başı 5 Bin TL’lik yakıt puan kazanma fırsatı doğuyor. Böylece toplamda 250 Bin TL değerinde yakıt puan bu kampanya ile sürücülere verilecek olup aynı zamanda dizel ve benzin alımında sürücülere özel yüzde üç indirimden de yararlanabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Petrol Ofisi’nden 50 Kişiye Toplam 250 Bin TL Yakıt Puan Hediye kampanyası 20 Ocak 2017 ve 20 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen Petrol Ofisi müşterlerinin ÖDEGEÇ üyesi olması ve 50 TL değerinde olan otogaz, dizel ya da benzin alımlarında ÖDEGEÇ’i kullanması gerekmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında binden fazla Petrol Ofisi istasyonunda bu kampanya geçerli olacağı için bu kampanyaya birçok kişi katılım gösterebilecektir.

50 TL ve üzeri her otogaz, dizel ve benzin alışverişlerinizde otomatik bir şekilde bir adet çekiliş hakkı kazanırsınız.

Kampanyadan Kazandığım Yakıt Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Yapmış olduğunuz 50 TL ve üzeri alışverişlerde kazanacağınız çekiliş hakkı ile 5.000 TL değerinde yakıt puan kazandığınız taktirde bu yakıt puanları 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz!

Kampanya ile İlgili Diğer Bilgiler

Dizel, otogaz ve benzin alışverişlerinizde ÖDEGEÇ kullanmanız halinde katılabileceğiniz bu kampanyaya katılım sınırı bulunmamaktadır.

ÖDEGEÇ üyesi olan kişiler dizel ve benzin alımlarında yüzde üçlük indirimden faydalanabilecektir.

Aracınızdan dahi inmeden çekilişe katılma hakkını kazanabileceğiniz için zorlu kış koşullarından etkilenmeden 5.000 TL değerinde yakıt puan kazanabilme fırsatınız olacaktır!

Kampanyaya katılan kişilerin çekilişin ardından ödülü kazanabilmeleri için Positive Card sisteminde yer alan isim, soy isim, iletişim ve adres bilgilerini güncel haline ulaştırması gerekiyor.

Kampanya ile ilgili yapılacak olan çekilişi 1 Mart 2017 tarihinde saat 12:00’de halka açık bir şekilde İstanbul’un Levent ilçesinde yapılacaktır.

Kampanya kapsamında asil ve yedek olan talihliler ise Posta gazetesinden 8 Mart 2017 tarihinde duyurulacaktır.

Yapacağınız her 50 TL ve üzeri alışveriş için bir adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Çekilişe katılmak için herhangi bir çekiliş hakkı sınırınız da bulunmamaktadır.

Petrol Ofisi bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.