Kampanya Bulucu

Petrol Ofisi’nde Mobil Öde Geç’e 50 TL’ye Varan Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Petrol Ofisi’nde Mobil Öde Geç’e 50 TL’ye Varan Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Maximum ile anlaşması olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından farklı günler içinde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişte 30 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde eder ve ödemelerinizi Maximum Mobil uygulaması üzerinden Öde Geç seçeneğini kullanarak yapmanız halinde ise toplamda 50 TL değerinde Maxi Puan kazanma şansını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Haziran ve 15 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için kullanabileceğiniz üç yöntem bulunmakta olup bu yolları dilerseniz yapacağınız alışverişlerden önce ya da sonra uygulayabilirsiniz. Bu yollardan ilki Maximum Mobil uygulaması üzerinde yer alan Kampanyalar bölümünde yer alan ilgili kampanya sayfasındaki “KATIL” butonuna tıklamak olacaktır. Elbette bunun için uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekir. Katılım ise ücretsizdir.

İkinci yöntemi kullanarak kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ise banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden PO yazdıktan sonra kampanya kapsamında harcama yapılmış ya da yapılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak İş Bankası kart sahibi ise 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahibi ise 4757’ye kısa mesaj göndermesi gerekir. Gönderilecek olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Üçüncü ve son yöntem ise Maximum resmi internet sitesinde yer alan kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katılın” butonunu kullanmak ve karşınıza gelecek olan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra “Gönder” seçeneğine basmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler İş Bankası Bankamatik kartlarını, İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan kredi kartlarından İş’te Üniversiteli, Maximiles, Maximum ve Mercedes Card’ı ve Ziraat Maximum Kartını kullanarak yapacakları alışverişlerde Maxi Puan kazanabilirler. Fakat Mobil Öde Geç uygulamasını kullanacak olan kişiler İş Bankası Bankamatik kartlarını yalnızca kredi kartı olanlarını kullanabilecektir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Maxi Puanlar 26 Temmuz 2017 tarihinde harcama yapılmış olan kredi ya da banka kartına açık olması halinde yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz bu Maxi Puanları 6 Ağustos 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Maxi Puanlar 7 Ağustos 2017 tarihinden itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kazandığım Maxi Puanları Nerede Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan Maxi Puanları yalnızca Maximum ile anlaşması olan Petrol Ofisi istasyonlarında görüntüleyebilir ve yalnızca yakıt alımında kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında gerçekleştirilmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilecektir. Ziraat Maximum kartı ile kampanyaya katılacak olan kişiler kampanyadan yalnızca kısa mesaj yolu ile yararlanabilecek olup bu kişiler ile birlikte Mobil Öde Geç uygulamasını kullanarak ödeme yapmayan kişiler kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir. Bununla birlikte Maximum Mobil uygulaması üzerinden Öde Geç seçeneğini kullanan kişiler kampanya kapsamında 50 TL’ye varan Maxi Puan fırsatından yararlanma şansını elde ederler!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ve Vadematik Kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximum Fırsat ve Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximum POS cihazı kullanılmadan yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında akaryakıt alımı yapıldıktan sonra iptali ya da iadesi gerçekleşen işlemlerden Maxi Puan kazanılması mümkün olmayacaktır.

Maximiles kartına yüklenmiş olan Maxi Puanları Maxi Mil’e dönüştürmeniz mümkün olmadığı gibi aynı zamanda Maxi Mil kapatmakta da kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Mobil Öde Geç ile anlaşması olan akaryakıt istasyonları ile Maximum ile anlaşması olan tüm Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarına kampanya sayfasında yer alan listeler aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.

Petrol Ofisi önceden fiili bir şekilde haber verme gereksinimi duymadan kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da yalnızca bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.