Kampanya Bulucu

Petrol Ofisi’nde Kolaylıklar Dönemi “ÖDEGEÇ”le Başlıyor!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Artık Petrol Ofisi’nde akaryakıt ödemeleriniz daha kolay. Ücretsiz olarak aldığınız Positive Card’ı istediğiniz bankanın Visa, Master Card ya da sanal kartıyla eşleştirerek ödemelerinizi araçlarınızdan inmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Positive Card’ı kredi kartıyla eşleştirenler artık hem araçtan inmeden ödemelerini gerçekleştiriyor hem de anında %3 indirim kazanıyor. Aracınızdan inmeden akaryakıt görevlisine vereceğiniz Positive Card’la akaryakıtlarınızı alabilirsiniz.

Yakıt alımınız tamamlandığında ise cep telefonunuza gönderilen sms ile yakıt alım bilgilerinizi de ulaşabilirsiniz.

Konfor, güvenlik ve hızla Petrol Ofisi’nde aldığınız akaryakıt alımlarını taçlandırın. Zamanınızı ödeme yapmak için kasada sıra beklemekle harcamayın. Akaryakıtınızı alın ve yolunuza tüm hızıyla devam edin.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Petrol Ofisi’nden ücretsiz Positive Card’ı temin edin, sadece bir sms atarak aktive edin ve internet açık bir kredi kartıyla eşleştirerek ÖDEGEÇ özellikli hale getirebilirsiniz. Eşleştirmeyi Petrol Ofisi’ndeki POS cihazı üzerinden veya odegec.com.tr’den istediğiniz yerde yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

ÖDEGEÇ kampanyasıyla ilgili herhangi bir son katılım tarihi bulunmamaktadır. Kampanya Petrol Ofisi tarafından süresi ve şartları değiştirilmediği sürece devam edecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

ÖDEGEÇ’te işlem öncesi kredi kartlarınızdan banka tarafından sonrasında iptal edilmek üzere 200 TL ön provizyon ücreti alınır. Bu ücret yakıt alımı tamamlandıktan sonra bankanız tarafından otomatik olarak iptal edilir ve yakıt tutarı tahsil edilir.

odegec.com.tr web sitesi üzerinden ve  “PO Nerede” uygulamasından, “Online İşlemler” menüsüne bakarak geçmiş dönem yakıt alımlarınızı takip edebilirsiniz.

ÖDEGEÇ ile tüm işlemler tek bir sanal pos üzerinden yapılmaktadır. 2016 yılı için müşterilerden herhangi bir pos ücreti istenmez.

ÖDEGEÇ’te tüm bankaların Visa ve Master Card’ları geçerlidir.

Daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.