Kampanya Bulucu

Petrol Ofisi’nde 50 TL’ye Varan MaxiPuan Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Petrol Ofisi’nde 50 TL’ye Varan MaxiPuan Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Maximum anlaşması olan Petrol Ofisi istasyonlarına giderek Maximum kartınızla birlikte farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri 3. otogaz ya da akaryakıt alışverişinizde yine aynı şekilde Maximum anlaşması olan Petrol Ofisi istasyonlarından yapacağınız otogaz ve akaryakıt alışverişlerinde kullanabileceğiniz 30 TL Maxi Puan kazanma fırsatını yakalarsınız! Üstelik kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılan kişilere ilave olarak 20 TL değerinde Maxi Puan verilerek toplamda 50 TL Maxi Puan kazanma şansı sunulacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

15 Mart ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin “PO” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak harcama yapılacak ya da yapılmış olan karta ait numaranın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden 4402 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte kampanya sayfasının sağ üst köşesinde yer alan Katıl butonuna tıklayarak da kampanyaya katılım göstermeniz mümkündür. Bununla birlikte Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 20 TL değerinde ilave Maxi Puan kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Bu kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar’ı da dahil edilmiştir. Fakat Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılacak olan kişilere verilecek olan 20 TL bu kart sahipleri için geçerli değildir. Ziraat Maximum Kart ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerin de aynı şekilde mesaj içeriği yazdıktan sonra 4757 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Maxi Puanlar kartınıza kampanyanın bittiği günden itibaren 7 iş günü içinde kampanya kapsamında kullandığınız son karta yüklenir.

8. İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 14 Mayıs 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Maxi Puanları 14 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanmadığınız takdirde 15 Mayıs 2017 tarihinde Maxi Puanlarınız kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kazandığım Maxi Puanları Nerede Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Maxi Puanları sadece Maximum anlaşmalı olan Petrol Ofisi istasyonlarında otogaz ya da akaryakıt almak için kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri numarası baz alınarak yapılmıştır. Bu nedenle her bir müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanya kapsamında verilecek olan ilave Maxi Puanlar sadece İş Bankası Maximum kartı sahipleri için geçerli olup Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan katılımlarda geçerlidir. Diğer türlü yollardan kampanyaya katılacak olan kişiler kampanyadan en fazla 30 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir. Maximum Mobil uygulamasını kullanan kişiler ise ilave olarak 20 TL Maxi Puan elde ederek toplamda 50 TL Maxi Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin İş Bankası Maximum POS cihazları üzerinden yapılması gerekmekte olup diğer bankalara ait olan POS cihazları kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılan kişilerin banka sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerin sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya Maximiles, Bankamatik kartı ve Mercedes Card kullanarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya Maximum Aidatsız Kart, Vadematik Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kerdi kartı ile Şirket Kredi Kartı ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Taksit ile yapılan ödemeler ve Maxi Puan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maxi Miles ile kazandığınız Maxi Puanları Maxi Mil’e dönüştüremez ve bu puanları Avans Maxi Mil puanlarınızı kapatmak için kullanamazsınız.

Maxi miles kartına yüklenen Maxi Puanlar Maximiles kullanılarak, Maximum Kart’a yüklenen Maxi Puanlar ise Maximum Kart kullanılarak harcanmalıdır.

Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Maximum kart kullanılarak yapılacak olan alışverişler birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Üye iş yerlerinde kampanya ile ilgili meydana gelebilecek hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu tutulamaz.

Kampanya kapsamına dahil edilmiş olan iş yerlerine kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve İş Bankası bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında önceden haber verme gereği duymadan değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.