Kampanya Bulucu

Petrol Ofisi’nde 40 TL’ye Varan Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Petrol Ofisi’nde 40 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası ile birlikte Bonus üyesi iş yeri olan Petrol Ofisi istasyonlarına giderek kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında sunulmuş olan kredi kartlarından birini kullanarak farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt harcaması yapılması halinde kampanyaya Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan kişiler 40 TL değerinde ve kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler 30 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını elde etmiş olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 16 Nisan ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi iş yeri olan Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden POAS yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri ya da Bonus Flaş uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasında bulunan HEMEN KATIL butonuna tıklamaları ve ardından akaryakıt ya da otogaz harcamasında bulunmaları gerekmektedir.

Diğer Kartlar İle Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Diğer kartlar ile kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapacakları şeyler şu şekildedir; Öncelikle tüm kart sahiplerinin POAS yazmaları ve ardından;

Deniz Bonus kredi kartına sahip olan kişilerin 3280’e,

Türkiye Ekonomi Bankası Bonus 4616’ya,

Şeker Bonus kredi kartına sahip olan kişilerin 7353’e,

ING Bonus kredi kartına sahip olan kişilerin 2205’e,

Türkiye Finans Happy Card için 1 boşluktan sonra karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 2442’ye,

Burgan Bonus için 8222’ye,

Abank Bonus için 4055’e,

ICBC Turkey Bonus için 0532 752 44 04’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

PTT Bonus ve Fibabanka Bonus kredi kartına sahip olan kişilerin kampanyaya kısa mesaj ile katılım göstermelerine gerek yoktur.

Bununla birlikte Bonus Genç Card sahipleri, Bonus Flexi ve Flexi kart kullanıcıları kampanyaya katılabilmek için EVET POAS yazdıktan sonra kredi kartına ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Bu 3 kart için kampanyaya katılım ücreti 4,99 TL olarak belirlenmiştir.

Kazandığım Bonusları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan tüm Bonuslar 7 Haziran ve 17 Haziran 2017 tarihleri arasında kullanılmalıdır.

Kazandığım Bonusları Nerede Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Bonus’ları Bonus üyesi iş yeri olan Petrol Ofislerinden otogaz ya da akaryakıt alımında kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında hazırlanmış olduğu için kısa mesaj ile katılan kişilerin kazanabilecekleri en yüksek Bonus 30 TL iken Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılan kişilerin 40 TL Bonus kazanması mümkündür. Kampanyaya Garanti Bonus ve diğer bankalara ait Bonus kartlar ve Money ile katılan müşteriler ayrıca Flexi Card ile katılarak Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılmaları halinde ikinci defa ve en fazla 40 TL olmak üzere Bonus kazanabilme hakkını kazanırlar.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alımlarında geçerli olan bu kampanya da aynı gün içinde birden fazla 100 TL ve üzeri harcama yapılması halinde bu harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Sanal Pos, sanal kart, vadeli taksit, taksitli işlemler, mail order işlemleri ve Bonus kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Birden fazla Easy ya da Bonus Business kartı olan kişilerin sahip olduğu tüm kartlarla kampanyaya katılabilmeleri için firma yetkilisinin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Bonus net bankalarına ilişkin bireysel ve ticari kart katılım bilgilerine detaylı bir şekilde Bonus resmi internet sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür.

Bonus Flaş uygulaması ile yalnızca şahıs şirketi sahibi olan müşteriler, ticari kartları ile katılabilecek olup tüzel müşterilerin kullanabilecekleri tek yol kısa mesaj ile katılımdır.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan ödül tutarı bilgisine ilgili kart ile Petrol Ofisi istasyonlarında yer alan Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilmektedir.

Garanti Bankası önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.