Kampanya Bulucu

Petrol Ofisi İstasyonlarında 30 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Petrol Ofisi İstasyonlarında 30 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Petrol Ofisi marka tanımı yapılmış olan ve Yapı Kredi World Üye iş yerleri kapsamında yer alan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde World POS cihazı üzerinden yapılacak olan 4 tane 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihler arasında yine World üyesi Petrol Ofislerinden yapılacak olan en az 30 TL tutarındaki akaryakıt alımında kullanabileceğiniz 30 TL değerinde indirim kazanma şansını elde etmiş olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 16 Ağustos ve 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World üyesi iş yeri olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarına gidilerek yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinde geçerli olacak olup, ödül kullanımlarının da aynı şartlar altında 1 Ekim ve 10 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşmesi gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda alışveriş yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi ya da banka kartının bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden PO yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp alışveriş yapılacak olan kredi ya da banka kartına ait olan numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 6635’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya kısa mesaj ile katılım en geç 30 Eylül 2017 tarihinde yapılabilir. Kampanya kapsamında atılacak olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Akaryakıt İndirimini Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz akaryakıt indirimini 1 Ekim ve 10 Ekim 2017 tarihleri arasında Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World üyesi iş yeri olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarına giderek en az 30 TL değerinde akaryakıt alışverişi yaptığınız zaman kullanabilirsiniz. Bu koşulların yerine getirilmemesi halinde akaryakıt indiriminden yararlanmanız mümkün değildir.

Akaryakıt İndirimi Kartıma Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazanmış ve kullanmış olduğunuz indirim kampanya kapsamında alışveriş yapılmış olan bireysel kredi kartına 19 Ekim 2017 tarihinde yansır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyaya en fazla bir defa katılabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde indirim kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Business Card’lar ve Bankomat kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiş bulunuyor.

World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde indirim kazanılması mümkün olmaz.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olur.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Petrol Ofisi marka tanımlı olan Yapı Kredi World üyesi iş yerleri üzerinden yapılması gerekir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin World POS cihazı kullanılarak yapılması gerekir.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin kampanyaya dahil olabilmeleri için 4.99 TL değerinde katılım bedeli ödemesi gerekir.

Vakıfbank, Petrol Ofisi ve Yapı Kredi Bankası kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.