Kampanya Bulucu

Peşine Taksit ile 12 Aya Kadar Taksit Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Peşine Taksit ile 12 Aya Kadar Taksit Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya sona erene dek herhangi bir Vakıfbank kredi kartını kullanarak beğendiğiniz bir ürüne ait taksit fırsatının olmaması halinde Vakıfbank kredi kartlarına özel olarak Peşine Taksit özelliğini kullamak için Vakıfbank Telefon Bankacılığı, Vakıfbank Mobil Bankacılık ya da Vakıfbank İnternet Bankacılığını kullanarak 100 TL ve üzeri işlemleri taksitlendirmeniz mümkündür.

Kampanya Hangi Tarihle Kadar Geçerlidir?

Kampanya için belirlenmiş olan herhangi bir tarih bulunmadığı için Vakıfbank tarafından yapılacak olan bir sonraki değişikliğe kadar bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vakıfbank müşterilerinin herhangi bir Vakıfbank kredi kartını kullanarak Peşine Taksit Hizmetinden Vakıfbank Telefon Bankacılığı, Vakıfbank Mobil Bankacılık ya da Vakıfbank İnternet Bankacılığını kullanarak taksitlendirme yapabilmesi mümkündür. Fakat bu taksitlendirme işlemlerinin hesap kesim tarihinden önce yapılması gerekir. Yani peşin fiyatına yapmış olduğunuz bir işlemi taksitlendirmek istediğiniz takdirde bu işlemin dönem içi işlemlerin arasında yer alması ve ekstresinin henüz kesilmemiş olması gerekir.

Taksitlendirilen Tutarın Faiz Oranı Ne Kadar?

Yapılacak olan taksitlendirme işlemleri tutarları üzerinden taksit adedine göre aylık olarak %1,79 oranında faiz uygulanacaktır. Bununla birlikte kaynak kullanımı destekleme fonu ile banka sigorta muamele vergisi de müşteriler tarafından ödenmesi gereken tutarlardır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında dilediğiniz takdirde ek kart ya da asıl kart ile ayrı ayrı bir şekilde taksitlendirme yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda aynı dönem içinde aynı kartı kullanarak birden fazla işlemi taksitlendirmeniz de mümkün olacaktır. Bununla birlikte Vakıfbank Business Card haricinde alışveriş merkezi, market, akaryakıt, kozmetik, içkili yerler, kumarhane, döviz, doğrudan pazarlama, ofis malzemeleri telekomünikasyon sektörü üzerinden yapılacak olan ödemeler, yurt dışından yapılacak olan işlemler, hediye çeki, hediye kartı ve buna benzer bir şekilde hizmet ya da mal içermeyen ürünlerin satın alınması halinde taksitlendirme yapılmaz. Bununla birlikte kuyumculuk sektöründen yapılacak olan işlemlerde 4 taksite kadar, beyaz eşya haricinde elektronik eşya ya da bilgisayar alımlarında 6 taksite kadar, hava yolları, taşımacılık, seyahat acenteleri, konaklama, sağlık ürünü alımları, sosyal ya da sağlık hizmetleri ile ilgili olan harcamalar, vergi ödemeleri ve dernek ya da kulüplerde yapılacak olan ödemeler 9 aya kadar taksitlendirilebilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yalnızca 100 TL ve üzeri yapılacak olan ödemeleri taksitlendirmeniz mümkündür.

Taksitlendirme işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin takip statüsünün normal olması gerekir.

Bir dönemin üzerinde gecikmeye sahip olan kişiler bu uygulamanın kapsamında dahil değildir.

Kanuni ya da idari takibe alınan kişilerin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

Peşin Taksit işlemlerini gerçekleştirdikten sonra bu işlemlere uygulanacak olan faizin de ilave edilmesi halinde sonuç tutarının müşteri limitini aşmaması gerekir.

Müşterilerin taksitlendirme yapmak istedikleri işlemlere faiz eklendikten sonra 12 aya kadar istenilen sayıda taksite bölünecek ve daha sonra da ekstreye yansıyacaktır.

Tüm faiz bilgilerine Vakıfbank İnternet Bankacılığı üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Üye iş yerlerinden yapılacak olan taksitli işlemler, devreden bakiye, nakit avans, faiz ve ücretler ve puan kullanılarak yapılacak olan işlemler taksitlendirilmez.

Müşterilerin kampanya kapsamında yapmış oldukları taksitlendirme işlemlerinin iadesini ya da iptalini gerçekleşmesi halinde iadenin gerçekleştiği aydan itibaren faiz alınmayacak olup geriye kalan anaparanın tamamı tek seferde kredi kartına borç olarak yansır.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı dahi hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.