Kampanya Bulucu

Peşinatsız Kredi İmkanı ile Dacia Sahibi Olun

Dacia, daha önce de yaptığı cazip avantaj sunan kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bu kampanya ile hiç peşinat ödemenize gerek kalmadan, uygun bir faiz oranı ile kredi alıp, Dacia sahibi olabilirsiniz. Fakat bu kampanyaya katılımın bazı koşulları var. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, öncelikle vergi levhası olan bir serbest meslek erbabı ya da Tüzel kişi olmalısınız. Ayrıca tüm Dacia araçlarında değil sadece kısıtlı bazı modellerde geçerli bir kampanya. Yani bu kampanyadan yararlanmak için Dacia Duster, Dokker Van, Yeni Logan MCV ve ya Combi araçlarından birini almanız gerekiyor. Bu araçlar dışında ki araçları kapsamayan bir kampanyadır.

Tüm bu şartları sağlıyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü kampanya sadece Biraylık sınırlama içerisinde tutulmuş. Ekim ayı boyunca kampanyadan yararlanabileceksiniz. Ekim ayından sonra kampanya geçerliliğini kaybedecek. Ayrıca sadece belirli stoklarla sınırlı tutulduğu için, kampanya süresinden önce de araç bulamayabilir ve ya istediğiniz aracı bulamayabilirsiniz.

Hiç peşinat ödemeden alacağınız kredinin bedeli %0,69 olacaktır. Fakat bu faiz oranı Maxxi Koruma ürünün alınmış olduğunda geçerli olacaktır. Eğer bu koruma ürününü almazsanız faiz oranı da artacaktır. Maxxi Koruma ürünü alınmamış olması durumunda uygulanacak faiz %0,79’dur. Bunun yanı sıra, aracı alırken size söylenen ve fatura edilen ücretin tamamını karşılayacak bir kredi verilir.

Dacia Peşinatsız Kredi Kampanyasının Detayları:

Tüzel kişiler ve vergi levhalı serbest meslek sahibi gerçek kişiler, Ekim ayı boyunca satın alacakları Dacia Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine hiç peşinat ödemeden, üstelik %0,69 faiz oranıyla sahip olabilecekler. Belirtilen faiz oranı, Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Araç fatura bedelinin %100’üne kadar kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Vergi levhası sabihibi olmayan gerçek kişiler bu kampanyadan faydalanamaz. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.10.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.