Pepsi müşterilerine Yurtiçi Kargo'dan Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pepsi müşterilerine Yurtiçi Kargo’dan Yüzde 30 İndirim

Pepsi ve Yurtiçi Kargo işbirliği ile hazırlanmış olan kampanya sayesinde, artık kargolarınızı yüzde 30 indirimli olarak gönderebileceksiniz. Üstelik kampanya kodu kadar, indirimli kargodan yararlanabilme şansınız da var.

Kampanyaya katılmak için tüm Pepsi ürünlerinde çıkan tüm şifreleri kullanabilirsiniz. 330 ml.’lik kutu Pepsi’den, 330 ml pet şişe, 450 ml, 1 litre, 1,5 litre, 2 litre, 2,5 litre, 3 litre pet şişelerden çıkan şifrelerin tümünü kampanyalarda kullanabilirsiniz. Ve göndereceğiniz kargolar Yurtiçi Kargo’nun her gün ve ya belirli günler gittiği tüm yerler için geçerlidir. Üstelik kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar da devam edecek. Bu süre içerisinde aktif olarak kullanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmeniz için açma halkaları ve ya kapakların altında ki şifreyi kargo gönderme esnasında vermeniz gerekiyor. İster Yurtiçi Kargo şubelerinde, ister kargoyu evinize çağırdığınızda bu şifreyi de vererek kampanyadan direk olarak faydalanabilirsiniz ve toplam tutar üzerinden yüzde 30 indirim kazanabilirsiniz.

Pepsi Yurtiçikargo

Pepsi Yurtiçi Kargo Kampanyasından yararlanırken gönderici ödemeli ve ya alıcı ödemeli olması hiçbir şeyi değiştirmez, yine aynı şekilde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Fakat kargo gönderirken şu aklınızda bulunsun; Pazar günleri kargo teslimi yapılmamaktadır. Yine buna bağlı olarak ekspres gönderim ve diğer VİP hizmetler kampanya kapsamına dahil edilmez ve indirim uygulanmaz. Her şifre sadece tek kullanımlıktır ve her şifre ile sadece bir kargo gönderilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.