Kampanya Bulucu

Pepsi Kapaklarında n11.com’da Kullanabileceğiniz 11 TL İndirim Kuponu

Pepsi ve n11.com işbirliği ile hazırlanan kampanya size alışverişlerde 11 TL indirim kuponu veriyor. Bu indirim sadece n11.com alışverişlerinde geçerli olacak. Pepsi kapaklarında bulunan şifre bu kampanyadan yararlanmanıza yeterli olacaktır.

Peki, bu indirimi nasıl kullanabilirsiniz? Hangi adımları izlemek gerekir? Öncelikle n11.com’a üye olmanız şarttır. Eğer üye değilseniz üye olun, üyeyseniz kendi hesabınıza üye girişi yapın. Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” menüsünde ki “Kuponlarım” sekmesine tıklayın. İşte bu alanda “Yeni Kupon Gir” alanına Pepsi kapaklarında çıkan şifreyi girerek ve ekle butonuna basarak 11 TL’lik indirim kuponunuzu tanımlayabilirsiniz. Daha sonra alışveriş yaparken “Ekstra İndirimler” kısmında bu kupon ve kuponlarınızı görebilirsiniz. Buradan seçerek de indirimi uygulayabilirsiniz. Anında toplam tutardan indirimler düşecektir.

Pepsi Kapaklarında

Bu indirim kuponunun uygulanması bazı şartlara bağlanmış durumda. Örneğin bu indirim kuponu yalnızca 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. Ayrıca ziynet altın, gümüş ve ya külçe altınlarda bu kuponları kullanamazsınız. Ayrıca kuponu tanımladıktan sonra 30 gün içerisinde de kullanmak gerekiyor. 30 gün boyunca kullanmadığınız indirim kuponları silinecektir. Şifrelere tüm Pepsi ürünlerinden ulaşabilirsiniz. Kutu Pepsi’lerden, tüm pet şişe ürünlerine kadar tüm Pepsi’lerde bu şifreyi kazanabilirsiniz. Bunun yanında ne kadar şifreye sahip olursanız olun en fazla 5 defa indirim kuponu kazanabilirsiniz. Ayrıca Pepsi kapaklarında ki indirim kuponu kampanyası için herhangi bir bitiş tarihi de belirtilmemiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.