Pegasus'tan Yüzde 30 İndirimli Kuveyt Kampanyası | Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Yüzde 30 İndirimli Kuveyt Kampanyası

Pegasus’tan Yüzde 30 İndirimli Kuveyt Kampanyası

Pegasus, zaman zaman yapmış olduğu uçak bileti kampanyaları ile size birçok avantaj sunuyor. Şimdi Pegasus kampanyaları ile Kuveyt’e alacağınız uçak biletlerinde de indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Üstelik kampanya Kuveyt yönüne yapılacak tüm bilet alımlarında geçerlidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile belirtilen süreler arasında Kuveyt yönüne bir uçak bileti almış olduğunuzda, bilet tutarının %30’u kadar bir indirimden faydalanabileceksiniz. Bu kampanya ister aktarmalı ister direkt uçuşlar olsun, sadece Kuveyt yönüne yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes belirtilen tarih sınırlamasına uyarak bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanya sadece www.flypgs.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer acente ve bayiliklerden alınan biletler bu kampanyadan faydalanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir promosyon kodu ya da hediye çeki kullanmanıza, ve ya kayıt olmanıza, SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya süresi içerisinde www.flypgs.com internet sitesinden Kuveyt yönüne bir bilet almış olduğunuzda, ödeme ekranında ki “kampanyalar” bölümünün altında “Kuveyt %30 İndirim” seçeneği yer alır, bunu seçmiş olduğunuzda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

3 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 13 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında biletini almalıdır. Bu tarihler dışında alınan biletlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak için biletlerinizi öncelikle yukarıda belirtilen tarihlerde satın almalısınız. Alacağınız biletin kampanya kapsamında olabilmesi için en az 7 gün önceden alınmış olmalıdır. Daha erken için alınan biletler kampanya kapsamında olmayacaktır. Ayrıca kampanya kapsamında alınacak olan uçak biletlerinin uçuş tarihleri 10 şubat ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında olmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ