Pegasus'tan Yurtiçi Biletleri 29,99 TL'den Başlayan Fiyatlarla | Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Yurtiçi Biletleri 29,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Pegasus’tan Yurtiçi Biletleri 29,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Eğer bayramdan sonra tatile çıkmaya, ya da yurt içerisinde herhangi bir nedenden dolayı şehir değiştirmeyi düşünüyorsanız, yeni başlayan Pegasus kampanyalarını kaçırmamalısınız. Şimdi yurtiçi biletleriniz 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla, Kıbrıs’a ise 69,99 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihlerinde alım yaptığınızda ve kampanya şartlarında belirtilen tarihlere bilet aldığınızda 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alabilme şansınız bulunuyor. Sadece 485.000 koltuk ile sınırlı olan bu kampanyadan yararlanmak için biletlerinizi hemen alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes kampanya tarihleri içerisinde belirtilen yönlere belirtilen tarihlerde bilet alarak bu kampanyaya katılabilir. Kampanya ile ödemeyi nasıl yaptığınızın hiçbir önemi yok iken, ww.flypgs.com adresine üye olmanız kampanya açısından şarttır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmek için biletinizi www.flypgs.com adresinden almanız gerekmektedir. Eğer bu siteye üye değilseniz kısa süre içerisinde, ücretsiz olarak gerekli bilgileri doldurarak üye olabilirsiniz. Diğer acente ve temsilcilerden alınan biletlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya sadece 20 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında biletini almalıdır. Kampanya kapsamında alacağınız biletlerin 1 Ekim 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında olması gerekmektedir. Diğer tarihler kampanya kapsamının dışındadır.

Aldığım Biletleri Daha Sonra Değiştirebilir ya da İade Edebilir Miyim?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz indirimli biletler, sınıfının kuralları ne ise, aynı kurallara tabidir. Yani bu biletleri de diğer biletler gidi iade edebilir, tarihini ve ya yönünü değiştirebilirsiniz. Biletler arasında farklı bir işlem yapılması söz konusu olmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ