Pegasus'tan Yurtiçi Bahar Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Yurtiçi Bahar Kampanyası

Pegasus Hava Yolları, yurt dışına özel olarak bahar kampanyası başlatmıştı ve müşterilerine bahar aylarında yurt dışına çıkma fırsatı sunmuştu. Şimdi de aynı kampanyayı yurtiçi uçuşlar için yaptı. Şimdi Pegasus kampanyaları ile yurtiçi uçuşları oldukça indirimli fiyatlardan alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında alacağınız uçak biletleri, belirlenen bahar aylarında olursa, 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alabilirsiniz. Kampanya yurt içerisinde yapacağınız aktarmasız uçuşların tamamında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak için internet sitesinden uçak biletinizi almanız yeterli olacaktır. Bayiliklerden, acentelerden ya da diğer satış kanallarından alınan biletler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kampanya sadece www.flypgs.com internet sitesinden yapılan alımlarda geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, promosyon kodu kullanmanıza ya da indirim kuponu, hediye çeki kullanmanıza vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında, belirtilen tarihler arasında yurtiçi bilet almanız ve bileti internet sitesinden almanız kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

30 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 2 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında biletlerini almalılardır. Kampanya tarihleri dışında alınan biletler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Bu kampanya www.flypgs.com internet sitesinden alınan yurtiçi biletlerde geçerli olacaktır. Kampanyanın geçerli olabilmesi için aldığınız biletlerin 1 Mart ile 30 Haziran 2016 tarihleri arasında olması gerekir. Kampanya sadece 274.000 bilet ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya süresi devam etse bile kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.