Pegasus'tan Yurt Dışında Bahar Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Yurt Dışında Bahar Kampanyası

Pegasus baharı yurt dışında görebileceğiniz yeni bir kampanya ile tüm müşterilerini sevindirecek. Şimdi Pegasus kampanyaları ile çok uygun fiyatlar ile yurt dışına çıkabilirsiniz. Bu sayede bahar aylarında görmek istediğiniz ülkeleri ziyaret edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında alacağınız bileti eğer belirlenen uçuş tarihleri içerisinde alırsanız 45,99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla alabilme şansınız olur. Üstelik kampanya Türkiye çıkışlı ve varışlı olmak şartı ile hemen her dış hat uçuşunda geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Biletleri internet sitesinden aldığınız sürece kampanya geçerli olacaktır. Diğer kanallardan alacağınız biletler kampanya kapsamında olmayacaktır. Yani acente ve bayilikler ile alınan biletler bu kampanyanın kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu kullanmanıza ya da mesaj göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasına www.flypgs.com adresinden alacağınız biletler otomatik olarak kampanyaya dahil olacaktır. Tabi uçuş tarihinin de belirtilen tarihler arasında olması gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bileti almalıdır. Ayrıca alınan biletlerin uçuş tarihlerinin de 1 Mart ile 30 Haziran 2016 tarihleri arasında olması gerekir. Bu tarihlerin dışında yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamının dışında olacaktır.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Alacağınız uçak biletlerin kampanya kapsamında olabilmesi için Türkiye varışlı ya da Türkiye kalkışlı olmalıdır. Ayrıca kampanya sadece direkt olan uçuşlarda geçerli olacaktır. Aktarmalı uçuşlar kampanya kapsamında olmayacaktır. Kampanya kapsamında ki uçuş seferlerinin tam listesiniz www.flypgs.com internet sitesinden görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.