Pegasus'tan Yeni Yıl kampanyası | Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Yeni Yıl kampanyası

Pegasus’tan Yeni Yıl kampanyası

Eğer sevdiklerinize hediye almak için yılbaşı kampanyalarını takip ediyorsanız ve standart hediyelerin dışında olmasını istiyorsanız size oldukça iyi bir hediye önerimiz var. Şimdi Pegasus kampanyaları ile hem yurtiçi, hem de yurtdışına alacağınız uçak biletleri oldukça uygun fiyatlarda, en güzel hediye yeni yaratacak anılar olabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Pegasus’tan alacağınız uçak biletlerine yurtiçi 31.99 TL’den, yurtdışı için de 39,99 Dolardan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik Kıbrıs yönüne yapacağınız uçuşlar da aynı kampanya kapsamındadır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes kampanya tarihleri arasında bilet alarak kampanyadan yararlanabilir. Fakat kampanya sadece internet sitesi üzerinden, mobil uygulamadan ya da mobil siteden alınan biletlerde geçerli olacaktır. Diğer acente ve satış noktaları kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri içerisinde mobil uygulama, site ya da www.flypgs.com internet sitesinden belirtilen uçuş tarihleri için bilet almanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

21 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında biletlerini alarak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan bilet alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacak?

Kampanya sadece 13 Ocak ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında ki uçuşlarda geçerlidir. Ayrıca bu kampanya 548.000 koltuk sayısı ile sınırlı tutulmuştur. Bu sayı dolduğunda kampanya süresi dolmamış olsa bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Kampanya süresi boyunca bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ