Pegasus'tan Yazı Tek Tatile Sığdırmanızı Gerektirmeyecek Bir Kampanya | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Yazı Tek Tatile Sığdırmanızı Gerektirmeyecek Bir Kampanya

Bütün bir yazı sadece bir tatil ile geçirmemeniz ve daha çok yeri ziyaret etmeniz için müthiş bir fırsat geldi. Şimdi Pegasus kampanyaları ile Yurtiçinde 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla, Yurtdışında da 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçak bileti alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu uçak bileti kampanyasına katılacak müşteri portföyünde hiçbir kısıtlama yapılmamıştır. Bu nedenle isteyen herkes bu kampanyalardan, istediği kadar bilet alarak faydalanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için biletlerin www.flypgs.com adresinden almak gerekir. Diğer kanallardan alınacak olan biletler kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanya Hangi Uçuşlarda Geçerli?

Bu kampanya Yurtiçi, Yurtdışı ve Türkiye varış yada çıkışlı Kıbrıs uçuş hatlarının tamamında geçerlidir. Kampanyada belirtilen fiyatlar en ucuz yerlerin fiyatlarıdır ve kampanya bu fiyatlardan başlar. Kampanya ile gideceğiniz yerin fiyatını öğrenmek için online bilet satışı sisteminden bakmanız gerekecektir.

Kampanya hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Bu kampanya Türkiye saati ile 25 Mayıs2015 tarihinde başlar ve 2 Haziran 2015 tarihinde sona erer. Türkiye saatine göre 23:59’da sona erecektir. Bu tarihler arasında alacağınız biletlerin tarihleri de 1 Haziran ile 31 Ekim 201 tarihleri arasında olabilir. Bu tarih aralığında kampanyanın dışında olan istisnai tarihler vardır.

Kampanyanın Muaf Olduğu Tarihler Hangileridir?

Kampanya 1 Haziran ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında ki biletlerde geçerli olabilecek. Bu tarih aralığında olmasına rağmen kampanya kapsamında olmaya bilet tarihleri 12-15 Haziran, 16-19 Temmuz, 23-27 Eylül ve 28-31 Ekim tarihleridir. Bu tarihlerde kampanyalı biletlerden yararlanabilme şansınız bulunmuyor.

Aldığım Kampanyalı Biletleri Değiştirebilir ya da İptal Edebilir Miyim?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz bilet için sınıfınızın kuralları tamamen aynı şekilde geçerlidir. Aynı aldığınız biletleri iptal edebilir, ya da değiştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.