Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Sevgililer Günü Kampanyası

Pegasus, 14 Şubat Sevgililergünü için çiftlere özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile yurt dışına olan tüm uçuşlar 49,99 Euro’dan başlıyor ve çift olarak gitmiş olduğunuz seyahatlerde ikinci kişi için Yüzde 50 indirim uygulanıyor.

Kampanya 9 Şubat ve 30 Haziran 2015 tarihleri arasında olan seyahatlerde geçerli olabilecek. Fakat bu seyahatlerin biletlerini 18 Ocak 2015 tarihine kadar almanız gerekiyor. Kampanyadan yararlanabilmeniz için biletleri flypgs.com internet sitesinden almalısınız. Kampanyadan yararlanmak için satın alma adımlarını izlerken ödeme ekranında “Sevgililer Günü 2. Kişi Yüzde 50 indirim” kampanyasını tıklamanız yeterli olacaktır. Kampanyalı fiyat toplam tutara yansıyacaktır. Bu sayede 2015 yılında sevgilinize hiç unutmayacağı bir hediye de vermiş olacaksınız. Kampanya Kıbrıs ve Balkanlar hariç tüm ülkelerde geçerli olacak. 18 Ocak saat 23:59’a kadar alınan biletlerde geçerli olur sadece. Kampanyalı fiyatlar sadece sınırlı koltuk sayısı ile sınırlı tutulmuştur.

Pegasus Sevgililer Günü

Pegasus Sevgililer Günü Kampanyasının detayları şu şekildedir:

a. Kampanyanın geçerli olduğu hatlar: Balkanlar ve Kıbrıs hariç tüm yurt dışı hatları
b. Uçuş tarihi: 9 Şubat – 30 Haziran 2015
c. Satış tarihi: 12- 18 Ocak ( Kampanyaya 22-26 Nisan, 30 Nisan-3 Mayıs ve 15-20 Mayıs tarihleri dahil değildir.Türkiye lokal saatine göre 18 Ocak 23:59’a kadar geçerlidir.)
d. Ücret / İndirim : İkinci kişiye %50 indirim.
e. Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
f. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.
g. Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır.
h. İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
i. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir.
j. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 6 EUR’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
k. Kampanya sınıfındaki biletler kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya sınıfındaki biletler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir.
l. Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.