Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Sevgililer Günü Kampanyası: Yurtdışı Biletleri 59 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla

Her sene sevgilinize, çikolata, çiçek ve aynı hediyeleri almaktan bıktı iseniz, bu Pegasus kampanyaları tam size göre. Bu sevgililer günü kampanyaları ile sevgiliniz ile birlikte yüzde 25 indirimli uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik yurtdışı uçuşları 59 Euro’dan başlayan fiyatlarla.

Kampanya kapsamında alacağınız uçak biletlerinin uçuş tarihi 15 Nisan ve 30 Haziran 2015 tarihleri arasında olacak. Kampanya sadece www.flypgs.com adresinden alacağınız biletlerde geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak için internetten istemiş olduğunuz tarihi seçmelisiniz. Daha sonra adımları takip ederek ödeme ekranına kadar ilerlemeniz gerekiyor. Ödeme ekranına gelmiş olduğunuzda kampanyalar bölümünde bulunan “Sevgililer Günü Yüzde 25 İndirim“ seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bu kampanyayı seçmiş olduğunuzda her iki biletin de tutarında yüzde 25 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için 15 Şubat 2015 tarihine kadar biletlerinizi almanız gerekiyor. Ekranda görmüş olduğunuz uçak biletleri fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Pegasus Sevgililer Günü Yeni

Pegasus Sevgililer Günü Kampanyasının detayları şu şekildedir:

a. Fiyat duyurusu ve indirimin geçerli olduğu hatlar: Balkanlar ve Kıbrıs hariç tüm yurt dışı hatları
b. Uçuş tarihi: 15 Nisan- 30 Haziran 2015
c. Satış tarihi: 9-15 Şubat 2015 ( Kampanyaya 22-26 Nisan, 30 Nisan-3 Mayıs ve 15-20 Mayıs tarihleri dahil değildir. Türkiye lokal saatine göre 15 Şubat 23:59’a kadar geçerlidir.)
d. Ücret / İndirim: %25 indirim.
e. İndirimden yararlanmak için biletleme yapılan PNR’da iki ve daha fazla kişi bulunması gerekmektedir.
f. Tüm kampanya sınıfı ücretler için toplam kontenjanlar 10.000 adet koltuktur.
g. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.
h. Kampanya 9-10-11 Şubat tarihlerinde bütün kanallarda, 12-15 Şubat tarihlerinde yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır.
i. İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
j. Belirtilen fiyatlar flypgs.com’da bulunan kampanya sınıfı fiyatların en düşük seviyesidir, bu fiyata tüm vergiler dahildir.
k. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 6 EUR’dan başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
l. Kampanya sınıfındaki biletler kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya sınıfındaki biletler tükendikçe bir üst ücret sınıfından bilet satışı devam edecektir.
m. Pegasus bu kurallar da değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.