Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Sevgililer Günü Kampanyası

Sevgililer gününde sevgilinize ne hediye almayı düşünüyorsunuz? Klasik ve klişe hediyelerden sıkıldıysanız, Pegasus’un sevgililer günü kampanyalarını bir incelemelisiniz. Şimdi Pegasus kampanyaları ile sevgilinize romantik bir seyahat hediye edebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile belirlenen tarihlerle şimdi yurtdışına 2 kişilik bilet almış olduğunuzda 2. bilet %50 indirimli olacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey biletinizi mobil site ya da mobil uygulama aracılığı ile almanız. Bu sayede yurtdışında güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bu Kampanya Kimler İçin Geçerlidir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 2 kişilik bilet almış olduğunda kampanyaya katılabilir. Kampanya sadece yurtdışına alınan uçuşlarda geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya sadece mobil site ya da mobil uygulama aracılığı ile alındığında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu veya hediye çeki kullanmanıza gerek yoktur. Akıllı telefonunuza indirmiş olduğunuz mobil uygulama ile ya da telefonunuzdan mobil siteye girerek 2 kişilik yurtdışı bileti almış olduğunuz zaman kampanyaya da otomatik olarak katılmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece sevgililer gününe özel olarak 12 Şubat ile 14 Şubat 2016 tarihleri arasında alınan biletlerde geçerli olacaktır. Ayrıca alınacak biletlerin uçuş tarihlerinin de 15 Nisan ile 30 Haziran 2016 tarihleri arasında olması gerekir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarih sınırlamasına uyması gerekir.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Kampanya mobil olarak alacağınız ve tarih sınırlamasına uyan tüm yurtdışı biletlerinde geçerlidir. Sadece Kıbrıs için alınan biletler kampanya kapsamında geçerli olacaktır. Kampanya sadece 10.000 koltuk ile sınırlı tutulmuştur. Bu sayıya ulaşıldığında kampanya süresi bitmese de kampanya sonlanmış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.