Pegasus'tan Seçili Yurtdışı Hatlarında Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Seçili Yurtdışı Hatlarında Yüzde 30 İndirim

Pegasus’tan Seçili Yurtdışı Hatlarında Yüzde 30 İndirim

Hava yolları ile yapılan ulaşım, bileti zamanında almış olduğunuzda, sandığınız kadar lüks bir şey değildir. Üstelik hava yolu firmalarının yapmış oldukları kampanyalar göz önüne alınırsa diğer ulaşım araçlarından daha ucuza bile seyahat edebilme şansınız bulunur. Şimdi Pegasus kampanyaları da böyle bir fırsat sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Danimarka, Norveç, Avusturya ve İsveç yönüne alacağınız aktarmasız direkt uçuşlarda %30 indirimden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek uçak biletinizi belirtilen tarihler aralığında almanızdır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. İsteyen müşteriler bu kampanyadan istediği sayıda yararlanabilir. Yetkili acenteden, flypgs.com internet sitesinden ya da mobil uygulama aracılığı ile alacağınız biletlerde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Diğer alım kanalları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kampanya kodu kullanmanıza, kayıt yaptırmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında belirtilen kanallar aracılığı ile belirlenen ülkelere, belirlenen tarihlerde bilet aldığınızda direk olarak kampanyadan da yararlanmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

12 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 17 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanya Türkiye yerel saatine göre başlayacak ve bitecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında biletini alması gerekir. Kampanya tarihi dışında alınan biletlerde kampanyalı fiyatlar geçerli olmayacaktır.

Kampanyalı Biletler Hangi Tarihler arasındadır?

Kampanya kapsamında belirtilen 4 ülkeye alacağınız biletlerin uçuş tarihleri 1 Aralık 2015 ile 18 Mart 2016 tarihleri arasında olmalıdır. Bu tarihler arasında 18 Aralık 2015 ve 13 Ocak 2016 tarihleri arası ile, 22 Ocak 2016 ve 8 şubat 2016 arası uçuşlar kampanya kapsamında değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ