Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Seçili Avrupa Hatlarında %30 İndirim

Pegasus yeni kampanyası ile beraber Avrupayı doya doya gezdirecek. Avrupa seyahati düşünen müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında seçili Avrupa hatlarında %30′ a varan indirimler sizleri bekliyor. Pegasus Mobil sahip değilseniz,  Pegasus Mobil’ i indirmek için, Android  bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Pegasus Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Pegasus Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Pegasus Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Pegasus Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Pegasus’tan Seçili Avrupa Hatlarında %30 İndirim”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonunu tıkladıktan sonra uçmak istediğiniz tarihleri seçerek uygun fiyatlı biletlere sahip olabilirsiniz. Avrupa’yı doya doya gezdirecek %30 indirim! Kampanyadan faydalanmak için uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki hatları ve tarihi seç. Ödeme adımında karşına çıkacak kampanyalar bölümünden “Seçili Hatlar %30 İndirimli” butonunu işaretle. Onayla/Devam butonuna bastığında indirimin toplam tutara yansıdığını göreceksin.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 09 Haziran  2018  ile 10 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler ucuz uçak bileti kampanyası dahilinde olmayacaktır.UÇUŞ TARİHİ ise 25 Haziran 2018 ile 27 Ekim 2018 tarihleri arasında olacaktır.( KAMPANYA KAPSAMINA GİRMEYEN TARİHLER
16 Ağustos 2018 – 4 Eylül 2018)

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyanın geçerli olduğu koltuk sayısı  384.267 ile sınırlıdır. Bu sayı tamamlandığında kampanya geçerlilik süresi devam etse dahi kampanya bitmiş sayılacaktır.
  • Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması
  • Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.
  • Ücret duyurusu yurt içi uçuşlarda Eko paket, yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücretler için geçerlidir. Yurt içinde Eko paket, yurt dışında Süper Eko paket üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Duyurusu yapılan ücretlere check-in bedeli dahildir.
  • Değişiklik yapılan uçuş ile eski uçuş arasında ücret farkı varsa bu fark tahsil edilir. Ceza ücreti alınmaz. İadeyi kapsamaz.
  • İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
  • İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
  • Pegasus, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.