Pegasus'tan Kışa Özel Yurtdışına Seyahat Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Kışa Özel Yurtdışına Seyahat Kampanyası

Tatil için kış oldukça geniş kesimler tarafından tercih edilen bir mevsimdir. Sakinliği ve doğal güzellikleri ile birçok kişi kışın seyahat yapmayı yaza kıyasla tercih eder. Şimdi Pegasus kampanyaları ile kışın seyahat edecek biletlerinizi çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında alacağınız yurtdışı biletleri 34,99 dolardan başlayan fiyatlarla alabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alacağınız biletin tarihinin de kampanya kapsamında belirtilen tarih aralığında olması gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan kampanya tarihleri arasında www.flypgs.com internet sitesine girerek, ya da mobil kanalları kullanarak yurtdışına bilet alımı gerçekleştiren müşterilerin tamamı yararlanabilir. Fakat diğer acente ve kanallardan yapılan bilet alımlarında bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek olmaz. Kampanya tarihleri içerisinde internet sitesi ya da mobil uygulama aracılığı ile biletinizi satın almanız kampanyaya katılım açısından yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için bilet alımlarınızı 6 Ekim ile 11 Ekim 2015 tarihleri arasında yapmanız gerekmektedir. Ayrıca alacağınız yurtdışı uçak biletlerinin sefer tarihleri de 1 Aralık 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında olmalıdır. Bu tarihler aralığında kampanyalı biletler 1 Şubat 2016 tarihine kadar Türkiye’den çıkışlı uçuşlarda, bu tarihten sonra ise Türkiye’ye varışlı uçuşlarda geçerli olacaktır.

Kampanyalı Biletin Kullanım Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında alacağınız biletlerin kullanımı tamamı ile sınıfının standart kullanım şartlarına tabidir. İade ya da iptal durumlarında da aynı koşullardan yararlanabilirsiniz. Fakat kampanya sadece tek yön ve direkt uçuşlarda geçerli olacaktır. Ayrıca check-in bedeli kampanya kapsamında ki fiyata dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.