Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Kış Biletleri 29,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Uçak bileti, uçuş tarihinden ne kadar önce alınırsa, genellikle o kadar ucuz olur. Şimdi Pegasus kampanyaları ile çok daha ucuza alabilirsiniz. Kampanya kapsamında kış için biletlerinizi şimdiden alırsanız yurtiçi ve Kıbrıs’a 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu uçak bileti kampanyası ile biletinizi kampanya tarihleri arasında alırsanız 1 Ekim 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında ki biletlere 29,99 TL’den başlayan fiyatlar ödeyebilirsiniz. Yani kış tatilinin planını şimdiden yaparak çok daha uygun bir tatil ayarlayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimle Yararlanabilir?

Kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. Kampanya tarihi bitmeden www.flypgs.com internet sitesinden biletini alan herkes kampanyaya katılabilir. Kampanya diğer acente ve bayiliklerden alınan biletlerde geçerli olmayacaktır. Sadece internet sitesi üzerinden satılan biletlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 ağustos 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 6 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yurtiçi tek yön ve aktarmasız olarak 1 Ekim 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arası için biletini almalıdır.

Kampanyadan İstediğim Kadar Yararlanabilir Miyim?

Kampanyadan herkes istediği kadar yararlanabilir. Fakat kampanya için belirtilen toplam kontenjan 520 koltuk ile sınırlıdır. Bu sayı dolmuş olduğunda kampanya tarihi bitmese bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Bunun dışında başka bir sınırlama yoktur ve isteyen herkes, istediği kadar indirimli bilet satın alabilir.

Aldığım Bileti İptal Edebilir Ya Da Değiştirebilir Miyim?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz uçak biletleri normal sınıfının biletleri gibi kullanabilirsiniz. Yani kampanyasız biletlerde iptal, iade ve değiştirme koşulları ne ise kampanyalı biletlerde de aynı şekilde olacaktır. Biletler arası ayrım yapılmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.