Pegasus'tan Kıbrıs 10. Yıl Kampanyası | Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Kıbrıs 10. Yıl Kampanyası

Pegasus’tan Kıbrıs 10. Yıl Kampanyası

Her sevgililer gününde aynı hediyeleri vermekten bıktıysanız, bu sevgililer günü kampanyaları ile sevdiğinize ilginç bir hediye verebilirsiniz. Bu Pegasus kampanyaları ile Türkiye – Kıbrıs arası uçuşlarda iki kişilik bilet almış olduğunuzda bir tanesi hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile belirtilen tarihler arasında Pegasus’un internet sitesinden Türkiye ve Kıbrıs arası iki kişilik uçak bileti almış olduğunuzda kampanyaya otomatik olarak katılırsınız. Bu sayede de alacağınız iki kişilik biletlerde sadece tek kişilik ücret ödemiş olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Fakat sadece internet sitesinden alacağınız biletler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Diğer acente ve bayiliklerden alacağınız biletlerde kampanya geçerli olmayacağı için indirim de yapılmayacaktır.

Kampanyaya Katılmak için Ne Yapmak Gerekir?

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler belirlenen tarihler arasında www.flypgs.com internet sitesinden Kıbrıs ve Türkiye arası iki kişilik uçak bileti almış olduğunuzda, ödeme sayfasına ilerlemeniz gerekiyor. Ödeme sayfasında ilgili alanda bulunan “Kıbrıs 10. Yıl Kampanyası” butonuna tıkladığınızda ikinci kişinin bilet ücreti düşecektir.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece 8 Şubat ile 14 Şubat 2016 tarihleri arasında yapacağınız bilet alımlarında geçerli olacaktır. Ayrıca alacağınız biletlerin uçuş tarihleri de 1 Mart ile 30 Haziran 2016 tarihleri arasında olmalıdır. Bu tarih kriterlerine uymayan bilet alımları kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir sınır belirtilmemiştir. İsteyen kişiler bu kampanyadan istediği kadar yararlanabilir. Fakat kampanya toplamda 10.000 kişilik koltuk sayısı belirlemiştir. Kampanyaya katılım bu sayıya ulaştığında, kampanya tarihi geçmemiş olsa bile kampanya otomatik olarak sona erecektir. Almış olduğunuz biletler, standart sınıfının şartları ile aynıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ