Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Bayrama Özel Tüm Asker ve Polise Yüzde 50 İndirim

Uçak yolculuklarının en sık yaşandığı zaman diliminden biri olan kurban bayramı, genelde uçak bileti konusunda çok fazla avantaj sağlamaz ve bu zamanda kampanya yapılmaz. Fakat Pegasus kampanyaları ile şimdi tüm asker ve polis olanlar aileleri ile birlikte bayram boyunca ve takip eden hafta da indirimli bilet alabilecekler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında iç hatlar için uçak bileti alan asker, polis ya da aileleri %50 indirimli olarak bilet alabilecek. Kampanya yurt içi her yöne yapılan uçuşlarda geçerli olurken asker ve polislerin eşleri ile çocukları da bu kampanyadan yararlanabilecek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan tüm görevli polisler ile Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu olan, yine görevli astsubay, subay, uzman onbaşı, uzman çavuş ve er/erbaşlar bu kampanyadan yararlanabilecek. Bu kişilerin eşleri ve çocukları da kampanyadan ayrı olarak yararlanabilecekler.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alacağınız biletleri kampanya tarihleri arasında Pegasus Satış Ofislerinden almanız gerekmektedir. Gerekli kimlik ve belge kontrolü yapıldıktan sonra biletinizi kampanya şartlarına uygun şekilde yüzde 50 indirimli olarak alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen bilet satış tarihleri de, uçuş tarihleri de aynıdır. 18 Eylül tarihinde başlayan kampanya 4 Ekim 2015 tarihinde sona erecektir. Bu tarihler arasında alacağınız biletlerin uçuş tarihleri de yine bu tarihler arasında olmalıdır. Kampanya Türkiye’nin yerel saatine göre başlayıp, bitecektir.

İndirime Hangi Hizmetler Dahildir?

Kampanya kapsamında sunulan indirim sadece bilet fiyatı içindir. Yararlanacağınız diğer hizmetler kampanyaya dahil değildir. Eğer kampanya kapsamında paket aldıysanız, bu paket içerisinde ki uçak bileti sadece indirimli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.