Pegasus'tan Bahar Kampanyası | Kampanya Bulucu

Pegasus’tan Bahar Kampanyası

Pegasus’tan Bahar Kampanyası

İlkbahar’ın insanlarda tetiklediği en büyük duygulardan bir tanesi gezme isteğidir. Bunu bilen Pegasus da yapmış olduğu bahar kampanyaları ile tüm müşterilerine uygun uçak bileti fırsatı sunuyor. Şimdi Pegasus kampanyaları ile hem yurtiçi, hem de yurtdışı uçak biletlerinizi uygun fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile belirlenen tarihler arasında biletini alan müşteriler yurtiçi uçuşlarda 46,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçarken, yurtdışı biletlerinde de 51,99$’dan başlayan fiyatlardan yararlanabiliyor. Yani Pegasus müşterileri bu bahar doya doya gezecek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen tüm müşterilerin katılımına açıktır. Kampanya sadece internet sitesinden ya da mobil uygulamadan alınan uça biletlerinde geçerlidir. Acente, bayilik ya da diğer kanallarda alınan uçak biletleri bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, promosyon kodu ya da indirim çeki kullanmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında internet sitesinden ya da mobil uygulamadan, belirlenen uçuş tarihleri için bilet almanız, kampanyadan faydalanmak için yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

22 Şubat tarihinde başlamış olan bu kampanya 28 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında biletlerini almalıdır. Kampanya Türkiye lokal saatine göre başlayacak ve bitecektir. Bu tarihler dışında alına biletler ise kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Uçak Biletlerinde Geçerlidir?

Bu kampanya hem yurtiçi, hem de yurtdışı uçuşlarda geçerli olacaktır. Alacağınız uçak biletinin uçuş tarihleri ise 15 Nisan ile 30 Haziran 2016 tarihleri arasında olacaktır. Bu tarihler arasında ki 13 Mayıs  ile 23 mayıs 2016 arası kampanyaya dahil değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ