Pegasus'tan 25 Uçuş Puanı Kazanma Şansı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pegasus’tan 25 Uçuş Puanı Kazanma Şansı

Pegasus’tan yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında Pegasus Plus üyesi müşteriler araç kiralamalarında tamı tamına 25 Uçuş Puanı kazanıyorlar. Bununla beraber biriken Uçuş Puanları ile ücretsiz bir şekilde uçak bileti alıp istedikleri şehire kolaylıkla gidebiliyorlar. Pegasus Plus’u edinmek için eğer Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Android’in uygulama edinme uygulaması olan Google Play Store’ye giriş yapın. Daha sonra Google Play Store üzerindeki arama bölümüne gelerek Pegasus Mobil yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme indirme ekranında yer alan yeşil ile belirtilmiş olan ” İNDİR” butonuna tıklamanız halinde mobil uygulama internet hızınız ile bağlantılı olarak bir kaç dakika içerisinde cep telefonunuza inecektir. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini sağladıktan sonra Pegasus Uçuş Puanlarını cep telefonunuz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.  Pegasus Plus’u edinmek için eğer İOS işletim sistemine bir cep telefonuna sahip iseniz, İOS’un uygulama edinme uygulaması olan Apple Store’ye giriş yapın. Daha sonra Apple Store üzerindeki arama bölümüne gelerek Pegasus Mobil yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme indirme ekranında yer alan yeşil ile belirtilmiş olan ” İNDİR” butonuna tıklamanız halinde mobil uygulama internet hızınız ile bağlantılı olarak bir kaç dakika içerisinde cep telefonunuza inecektir. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini sağladıktan sonra Pegasus Uçuş Puanlarını cep telefonunuz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında Uçuş Puan kazanmak için araç kiralama işlemlerini AVIS ya da Budget acentalarından yapmanız gerekiyor. Diğer firmalarla yapılan araç kiralamaları size Uçuş Puan kazandırmayacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 7 Şubat 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan araç kiralamaları ve kampanya kapsamı dışındaki acentelerden yapılan araç kiralamaları kampanya kapsamı içerisinde olmayacaktır. Kampanyadan  her müşteri yalnızca bir defa faydalanabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında problem, dilek ya da sorularınızı Pegasus’un müşteri hizmetlerinden yardım alarak Pegasus ile paylaşabilirsiniz. Ya da Pegasusun resmi internet sayfası üzerinde yer alan “Müşteri İleştişim” formunu eksiksiz doldurarak Pegasus müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Pegasus kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Rezervasyonunuzu yaparken Pegasus Plus üyelik numaranızı girin. Unutmayın, Pegasus Plus üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus Plus’a üye değilseniz, UçuşPuanı kazanımı olmayacaktır.
  • Kampanya Pegasus Havayolları’nın resmi iş ortağı CarTrawler’ın sitesinden yapılan Budget ve Avis’in Türkiye kiralamalarında geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.