Pegasus'tan 2016 Yaz Sezonu Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pegasus’tan 2016 Yaz Sezonu Kampanyası

Uçak biletleri ile ilgili genel fiyat politikaları bilet alacağınız tarih ne kadar uzun ise, fiyat da o kadar uygun olması üzerine kuruludur. Bu nedenle havayolu şirketleri genelde kampanyalarını da bunun çerçevesinde yaparlar. Pegasus kampanyaları da tam buna uygun şekilde 2016 yılının yaz sezonu için bilet kampanyalarına başladı.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında 2016 yılının yaz ayları için alacağınız uçak biletlerinde oldukça avantajlı fiyatlar elde edebilirsiniz. Yurtiçi uçuşlarda 29,99 TL’den başlayan fiyatlar söz konusu iken, yurtdışı uçuşlarda da 45,99 Dolar’dan başlayan fiyatlar geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanya tarihleri içerisinde alındığı sürece herkes kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece www.flypgs.com internet sitesinden ve mobil uygulamalar aracılığı ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Acente ve bayiliklerden alınan biletlerde kampanya geçerli olamayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur.  www.flypgs.com internet sitesinden ya da mobil uygulamalar aracılığı ile biletinizi kampanya için belirlenen tarihler arasında almanız kampanyaya katılım için yeterlidir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenen son bilet alım tarihi 30 Ekim 2015’tir. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar biletini almalıdır. Kampanya Türkiye yerel saatine göre başlar ve biter. Kampanya tarihinden sonra alınacak biletlerde bu indirim ve kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Uçuşlarda Geçerlidir?

Bu kampanya 27 Mart ile 29 Ekim 2016 tarihleri arasında alacağınız yurtiçi ve yurtdışı biletlerinin tamamında geçerli olacaktır. fakat kampanya gereği yolculuğun direkt ve tek yönlü olması gerekmektedir. Alacağınız biletler sınıfının aynı taşıma kurallarına ve işlemlerine tabi olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.