Pegasus'tan 100.000 Bedava Bilet Kampanyası | Kampanya Bulucu

Pegasus’tan 100.000 Bedava Bilet Kampanyası

Pegasus’tan 100.000 Bedava Bilet Kampanyası

Pegasus kuruluşunun 10. Yılına özel bir kampanya başlattı. Şimdi Pegasus kampanyaları ile müşteriler bir bilet aldığında bir bilet de bedava kazanıyor. Üstelik bu kampanya ile tam 100.000 adet hediye uçak bileti dağıtıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Pegasus Mobil uygulamasını kullanarak bir adet uçak bileti almanız gerekiyor. Daha sonra 48 saat içerisinde mail adresinize hediye bilet alabileceğiniz kampanya kodu bilgileri gelecektir. Bu kampanya kodu ile de hediye biletinizi alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 18 yaşını doldurmuş olan her kişi yararlanabilir bunun için gerekli olan tek şey herhangi bir akıllı telefona Pegasus Mobil uygulamasını yüklemiş olmanızdır. Ya da Pegasus Mobil siteden yapacağınız bilet alımları da kampanya kapsamında değerlendirilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için belirtilen tarihler arasında, yine belirtilen uçuş tarihi için Mobil uygulamadan ya da mobil uyumlu internet sitesinden bilet almanız gerekir. Daha sonra ki 48 saat içerisinde hediye biletin şifresi gelecektir. Bu şifreyi kullanarak hediye bileti alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Aralık tarihinde başlayan kampanya 17 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bilet alımını gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında yapılan bilet alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanma Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında şifre kullanarak alacağınız hediye biletleri 14 Aralık 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında ki uçuşlarda kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca alacağınız biletler yurtiçi uçuşlarda ya da Türkiye çıkışlı yurtdışı uçuşlarda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan bilet tek yöndür. Mail adresinin güncel olmaması nedeni ile alınamayan biletlerin telafisi yapılmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ