Kampanya Bulucu

Pegasus’ta Tüm Hatlarda % 50’ye Varan İndirim Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Pegasus’ta Tüm Hatlarda % 50’ye Varan İndirim Kampanyası” ile birlikte Pegasus’tan kampanya tarihleri içinde ve kampanyada belirtilmiş olan yer ve zamana alacağınız uçak biletlerinde yüzde 30, yüzde 40 ve yüzde 50 oranlarında olan indirimlerden yararlanma fırsatını elde edersiniz! Bu fırsatı elde edebilmek için Pegasus resmi internet sitesi olan flypls.com sitesi üzerinden ya da Pegasus mobil uygulaması üzerinden uçak bileti almanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Pegasus’ta Tüm Hatlarda % 50’ye Varan İndirim Kampanyası”na katılmak isteyen kişilerin 15 Şubat ve 17 Şubat 2017 tarihleri arasında Pegasus resmi internet sitesi üzerinden ya da Pegasus mobil uygulaması üzerinden uçak bileti alması gerekmektedir.

Kampanya Kapsamında Hangi Tarihler İçinde Uçabilirim?

Bu kampanya ile birlikte satın alacağınız uçak biletlerinin 15 Mart ve 22 Haziran 2017 tarihleri arasında olması gerekmektedir. Bununla birlikte bu tarihler arasında uçak bileti alsanız dahi indirimden yararlanamayacağınız günler yer almaktadır. 28 Nisan ve 2 Mayıs tarihleri arasında, 18 Mayıs ve 22 Mayıs tarihleri arasında ve 8 Haziran ile 12 Haziran tarihleri arasında satın alacağınız uçak biletlerinde bu kampanya indiriminden yararlanamazsınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin www.flypgs.com sitesi üzerinden ya da Pegasus mobil uygulaması üzerinden bilet satın alması gerekmektedir. Bunun için ilk önce kampanya kapsamında belirtilmiş olan tarihler için bir bilet seçmeniz ve ardından “Kampanyalar” bölümünde yer alan “Tüm Hatlar Yüzde 50”, “Tüm Hatlar Yüzde 40” ve “Tüm Hatlar Yüzde 30” şeklindeki seçeneklerden arasından seçmiş olduğunuz kampanya için uygun olan indirimi seçmeniz gerekmektedir. Ardından “Onayla / Devam” butonuna basmanız gerekiyor. Böylece o hat üzerinde sunulan indirim ödeme tutarınıza otomatik bir şekilde yansır.

Aktarmalı Uçuşlarda İndirim Neye Göre Belirlenecek?

İki ya da daha üzeri farklı uçuştan olan aktarmalı uçuşlarla uçacak olan kişilerin satın almış oldukları biletlerin indirim oranları farklı olması halinde bu uçuşlardan sadece birini kullanabilirsiniz. Böyle bir durumda ödeme sayfasından birden fazla indirim butonunun çıkacağını görürsünüz. Hangi kampanya kapsamında indirim uygulanmasını istiyorsanız o butona basarak indirimden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte eğer aktarmalı uçuşlarda yer alan indirimli biletlerin indirim oranları birbiriyle aynı ise indirim tüm uçuşlarda uygulanır.

Kampanya Kapsamında Nelere Uçabilirim?

Bu kampanya kapsamına dahil edilmiş olan indirimli hatları kampanya sayfasından detaylı bir şekilde öğrenebilmeniz mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile birlikte satın alınabilecek olan bilet sayısı 100.000 bilet ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Çocuk misafirler içinde bu kampanya geçerli olacaktır.

Bu kampanya kapsamında indirimler iç hatlar ve Kıbrıs’ta Eko Paket için geçerli olup, dış hatlarda ise Süper Eko paketleri için geçerli olacaktır. Bu paketlerin dışında olan paketlerde sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanır. Bununla birlikte koltuk, bagaj ve yemek gibi ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlenecektir.

Bu kampanya fiyatlarına check in bedelleri de dahil edilmiştir. Her bir uçuş segmenti ve her bir misafir için 8 Dolar ve 7 TL’den başlayan Check in bedelleri tahsil edilecektir. Bu bedel uçuş yapılacak hatlar ve ülkelere göre değişiklik gösterir.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Pegasus mobil uygulamasını ya da flypgs.com sitesini kullanması gerekmektedir.

Bu kampanya kapsamında yer alan indirimler sadece Pegasus tarafından icra edilen uçuşlarda geçerli olacaktır.

Bu kampanya diğer indirim ya da puan kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

İadesi ve iptali gerçekleşen uçak biletleriyle alakalı olarak ücret sınıfına ait olan kurallar geçerli olacaktır.

Pegasus bu kampanya ile ilgili olan koşulların istediği bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan sona erdirme hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.