Pegasus Yurtiçi Bahar Kampanyası: Yüzde 20 İndirim | Kampanya Bulucu

Pegasus Yurtiçi Bahar Kampanyası: Yüzde 20 İndirim

Pegasus Yurtiçi Bahar Kampanyası: Yüzde 20 İndirim

Havalar daha şimdiden yaza göz kırpmaya başladı. Eğer bu baharı iyi değerlendirmek istiyorsanız, Pegasus’un bahar kampanyasını kaçırmayın. Şimdi Pegasus kampanyaları ile yurt içerisinde ki her yere %20 daha ucuza gidebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu uçak bileti kampanyası ile belirlenen tarihler arasında herhangi bir yurtiçi uçak bileti almış olduğunuzda, bileti %20 indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile istediğiniz kadar uçak bileti alarak indirimden faydalanabilirsiniz. Yani baharın tadını çıkarmak için her şey müsait.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya, kampanyaya katılmak isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler biletlerini internet sitesi ya da mobil uygulamadan almalıdır. Diğer kanallar kampanya kapsamının dışında tutulmuştur, bu nedenle herhangi bir indirim hakkı yoktur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu, promosyon çeki gibi şeyler kullanmanıza gerek yoktur. Kampanyanın tarih sınırlamasına uyarak herhangi bir yurtiçi uçak biletinizi www.flypgs.com internet sitesinden, mobil siteden ya da mobil uygulamadan almanız yeterlidir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece 11 ve 12 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan bilet alımlarında geçerlidir. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 12 Nisan 2016 23:59’a kadar biletlerini almalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan bilet alımlarında kampanya geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Uçuşlarda Geçerlidir?

Bu kampanya 11 ve 12 Nisan tarihinde alınan, uçuş tarihleri 1 Mayıs ile 30 Haziran 2016 tarihlerinde olan, yurtiçi aktarmasız, direkt uçuşların hepsinde geçerlidir. Üstelik bu kampanyadan herkes istediği kadar yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir kişi ya da koltuk sınırlaması yapılmamıştır. Kampanya ile almış olduğunuz biletin kullanım hakları sınıfının biletleri ile tamamen aynıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ