Pegasus Plus Rocketmiles İş Birliği Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Pegasus Plus Rocketmiles İş Birliği Kampanyası

Pegasus Pluslılar şimdi de konaklamalarında UçuşPuan kazanmaya başlıyor! sloganı ile tanıtılan Pegasus kampanyası, Pegasus Plus üyeleri Rocketmiles ile yapacağı otel rezervasyonlarında, konakladığı her gece için 20- 300 UçuşPuan’ı kazanayor. Kampanya kapsamında Dünya’nın 4 bir tarafındaki 400.000 otelden birini seçerek Uçuş puanı kazanabilirsiniz. Bu kampaya kapsamında kazandığınız uçuş puanların seheyat rotanız üzerindeki Pegasus uçuşlarında dilediğiniz gibi kullanmanız mümkün.

Kampanyadan faydalanmak için Pegasus Plus üyesi olmak gerekiyor. Pegasus Plus’a ücretsiz bir şekilde katılmak için Pegasus’un resmi internet sayfası üzerindeki online başvuru formunu doldurmanız yeterli olacak. Daha sonra kampanyadan faydalanırken otel rezervasyonlarınızı Rocketmiles üzerinden yapmanız gerekiyor. Otel rezervasyonunu tamamlarken Pegasus Plus üyelik numarasını girin. Unutmayın, Pegasus Plus üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus Plus’a üye değilseniz, UçuşPuanı kazanımı olmayacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 14 Haziran 2017 ile 31 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında kazandığınız uçuş puanları Rocketmiles üzerinden yaptığınız rezervasyondan sonra konakladığınız geceden sonra 14 gün sonra Pegasus Plus hesabınıza yüklenecektir. Puanlar hesaba yüklenmeden Uçuş Puanı ile bilet alınamaz,  Uçuş Puanı yüklendiği andan itibaren biletinizi alabilirsiniz. Yüklenen bu UçuşPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer UçuşPuanlar gibi, uçak biletinde ya da Pegasus’un diğer ürünlerinde indirim olarak kullanabilirsiniz. Kazandığınız Uçuş Puanların geçerlilik tarihi 2 yıldır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda yalnızca üyelik numarası girilen Pegasus Pluslı misafirimiz hediye UçuşPuan kazanacaktır.
  • Kampanya kapsamında en fazla 300 Uçuş puanı kazanabilirsiniz.
  • Kampanya Müşteri bazlıdır. Yani bir müşteri yalnızca bir Pegasus Plus üyeliği ile kampanyaya katılabilir.
  • Kampanya kapsamında daha fazla bilgi almak için Pegasus’un İnternet sayfasını ziyaret edebilir  ya da 0888 228 1212 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden bilgi alabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir probleminiz var ise Rocketmiles ya da Pegasus müşteri hizmetleri üzerinden gereken yardımı alabilirsiniz
    Kampanya kapsamında kazandığınız Uçuş Puanları görmek ve Uçuş puanları cep telefonunuz üzerinden yapmak istiyorsanız. Pegasus’un mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Pegasus’un mobil uygulamasını android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna indirmek için Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklideki arama butonuna Pegasus yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayın. Daha sonra gerekli Pegasus Plus bilgileriniz ile uygulamaya girerek 3D ödeme sistemi ile güvenlikli bir şekilde uçak bileti alarak aynı anda Uçuş Puanı kazanabilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna indirmek için Apple Store üzerindeki büyüteç şeklideki arama butonuna Pegasus yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayın. Daha sonra gerekli Pegasus Plus bilgileriniz ile uygulamaya girerek 3D ödeme sistemi ile güvenlikli bir şekilde uçak bileti alarak aynı anda Uçuş Puanı kazanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.