Pegasus Kasım Ayı Uç Uç Kampanyası | Kampanya Bulucu

Pegasus Kasım Ayı Uç Uç Kampanyası

Pegasus Kasım Ayı Uç Uç Kampanyası

Pegasus’tan Kasım ayına özel uç uç kampanyası başladı. Oldukça cazip Kasım ayı kampanyasından faydalanmanız da oldukça kolay. 5-6 Kasım Tarihleri arasında Pegasus’tan biletini alan Pegasus Plus üyeleri 31 Aralık 2015- 1 ocak 2016 tarihleri arasında %30 indirimli olarak uçmanın keyfini çıkaracaklar.

Pegasus Plus Üyesi Nasıl Olabilirsiniz?


Kampanyadan faydalanabilmeniz için bildiğiniz üzere Pegasus Plus üyesi olmanız gerekmektedir. flypgs.com üzerinden Pegasus Plus hesabınızla giriş yaparak kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarihlerde rezervasyonunuzu oluşturun. Ödeme ekranına geldiğinizde bilgilerinizi doldurduktan sonra kampanyalar altındaki 2015 Kasım Uç Uç Günleri seçeneğini işaretleyin. Onayla butonuna bastığınızda %30 indirimin uygulandığını toplam tutarda görebileceksiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiyseniz artık Pegasus Plus üyesisiniz ve kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Uçuşlarda Geçerli Olacaktır?

Kampanya bütün hatlar için geçerlidir. Fakat Kıbrıs, Belgrad, Bükreş, Priştine, Üsküp,Aina, Saraybosna, Tiran kampanyaya dahil olmayacaktır.

Uçuş Tarihleri Hangi Aralıkta Geçerli Olmayacaktır?

1 Aralık 2015 – 31 Ocak 2016 26 Aralık 2015-12 Ocak 2016, 22-24 Ocak ve 29-31 Ocak 2016 tarihleri arası uçuşlar kampanyaya dahil değildir.

Bilet Satışları Hangi Tarihlerde Geçerli Olacaktır?

Bilet satışları  5-6 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kampanya Dahilinde Ne Kadar İndirim Uygulanacaktır?

Pegasus Plus’lılara özel toplam tutar üzerinden %30 indirim uygulanacaktır.İndirimin uygulanması için rezervasyon oluşturulurken ilk sıradaki misafirin Pegasus Plus üye girişini yapması gerekmektedir. PNR’da birden fazla misafir bulunması durumunda Pegasus Plus üye numarasını yazan tüm misafirlerimiz indirimden faydalanacaklardır.

Bu indirim yalnızca flypgs.com’dan ve mobil siteden satın alınan biletlere uygulanır. Pegasus kampanya  kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ