Pegasus Dış Hatlar Kış Kampanyası | Kampanya Bulucu

Pegasus Dış Hatlar Kış Kampanyası

Pegasus Dış Hatlar Kış Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kış yeni ülkeler keşfetmek istiyorum, diyenler için Pegasus’un muhteşem bir kampanyası var. Yurt dışı seyahatlerinizde biletlerinizi şimdi alın %20 indirim fırsatını yakalayın. İndirimli biletlerinizi şimdiden edinin ve tatil hazırlıklarına başlayın.

3 Ekim ve 6 Ekim tarihleri arasında satın alacağınız biletleri Kasım ve Mart ayları arasında dilediğiniz zaman kullanın. İster yeni ülkeler ve farklı yerler keşfederek kendinize dopdolu bir tatil programı hazırlayın ister uzun zamandır gitmek istediğiniz ülkeler için kendinize bir bahane yaratın. Pegasus bu kampanyasıyla dilediğiniz, yapmak için ertelediğiniz bütün planları gerçekleştirmek için size fırsat sunuyor.


Bu Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Flypgs.com’a girerek seyahat edeceğiniz kampanya dahilindeki tarihi seçin. Ödeme ekranına geldiğinizde, kampanyalar kısmında “Yurt Dışı %20 İndirimli” seçeneğini işaretleyerek biletinizi %20 indirimli satın alabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Pegasus Dış Hatlar Kış Kampanyası’na dahil olmak için 3 ve 6 Ekim arasında kampanyalı biletinizi satın almanız gerekli. Biletinizi satın aldıktan sonra 15 Kasım 2016 – 25 Mart 2017 tarihleri arasında yolculuk yapabilirsiniz.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

  • Kampanya sadece yurt dışı uçuşlarında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamına 16 Aralık 2016 ve 9 Ocak 2017 tarihleri dahil değildir.
  • Kampanyaya Kıbrıs uçuşları dahil değildir.
  • Check-in bedeli kampanya fiyatlarına dahildir. Uçuşlarda her yolcudan yurt içi 7 TL’den, yurt dışı ise 8 USD’den başlayan check-in bedeli alınır. Ülkeler ve uçuş yapılan hatlara göre bu bedel değişebilir.
  • İptal, iade ve değişiklik için ücret sınıfının kuralları uygulanır.
  • İndirimden yararlanabilmek için  www.flypgs.com ve Pegasus mobil uygulamasından bilet satın almanız gerekmektedir.
  • İndirim sadece direkt uçuşları kapsamaktadır.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ