Kampanya Bulucu

Pegasus Balkanlar ve Ukrayna 29,99 USD’den Başlayan Fiyatlarla

Balkanlar ve Ukrayna’ya 29,99 USD’den başlayan fiyatlarla hiç olmadığın kadar yakınsın! Üstelik Ankara, Antalya ve İzmir bağlantılı uçuşların da ücretsiz. Hadi o zaman, 5 Temmuz’a kadar biletini flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulaması üzerinden al; Ankara, Antalya ve İzmir’den Atina, Belgrad, Saraybosna, Bükreş, Üsküp, Priştine, Kharkiv, Tiran, Lviv, Zaporijya, Odessa ve Kiev’e 29,99 USD’den başlayan fiyatlarla uç yurt içindeki aktarmana da hiçbir ücret ödemeyin. Pegasus Mobil’ i indirmek için, Android  bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Pegasus Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Pegasus Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Pegasus Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Pegasus Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Pegasus Balkanlar ve Ukrayna 29,99 USD’den Başlayan Fiyatlarla”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonunu tıkladıktan sonra uçmak istediğiniz tarihleri seçerek uygun fiyatlı biletlere sahip olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 28 Haziran 2018  ile 5 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler ucuz uçak bileti kampanyası dahilinde olmayacaktır.UÇUŞ TARİHİ ise 25 Ekim 2018 ile 30 Mart 2019 tarihleri arasında olacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyanın geçerli olduğu koltuk sayısı 18.249 ile sınırlıdır. Bu sayı tamamlandığında kampanya geçerlilik süresi devam etse dahi kampanya bitmiş sayılacaktır.
  • Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması
  • Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.
  • Ücret duyurusu yurt içi uçuşlarda Eko paket, yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücretler için geçerlidir. Yurt içinde Eko paket, yurt dışında Süper Eko paket üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Duyurusu yapılan ücretlere check-in bedeli dahildir.
  • Değişiklik yapılan uçuş ile eski uçuş arasında ücret farkı varsa bu fark tahsil edilir. Ceza ücreti alınmaz. İadeyi kapsamaz.
  • İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
  • İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
  • Pegasus, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.