Kampanya Bulucu

Pegasus 2018 – 2019 Sonbahar Kış Biletleri Satışta

Pegasus’tan yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya ile  herkes rahatça uygun bir şekilde uçabilecek bunun için tek yapmanız gereken 10 Mayıs’tan önce flypgs.com ya da Pegasus’un Mobil uygulaması üzerinden bilet almak yurt içinde 39.90 TL’den başlayan fiyatlarla, yurt dışına ise 39.90 USD’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Pegasus Mobil sahip değilseniz,  Pegasus Mobil’ i indirmek için, Android  bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Pegasus Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Pegasus Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Pegasus Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Pegasus Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Pegasus 2018 – 2019 Sonbahar Kış Biletleri Satışta!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonunu tıkladıktan sonra uçmak istediğiniz tarihleri seçerek uygun fiyatlı biletlere sahip olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 28 Ekim 2018  ile 30  Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler ucuz uçak bileti kampanyası dahilinde olmayacaktır.Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Uçuşlar, Yurt içi: 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla, yurt dışı : 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyanın geçerli olduğu koltuk sayısı  305 555 ile sınırlıdır. Bu sayı tamamlandığında kampanya geçerlilik süresi devam etse dahi kampanya bitmiş sayılacaktır.
  • Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması
  • Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.
  • Ücret duyurusu yurt içi uçuşlarda Eko paket, yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücretler için geçerlidir. Yurt içinde Eko paket, yurt dışında Süper Eko paket üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Duyurusu yapılan ücretlere check-in bedeli dahildir.
  • Flex ürünü, bilet ile birlikte tek kişi ve tek yön uçuşlar için yurt içi uçuşlarda 12,99 TL’ye, yurt dışı uçuşlarda 9,99 €’dan başlayan fiyatlarla satın alınabilir.
  • Değişiklik yapılan uçuş ile eski uçuş arasında ücret farkı varsa bu fark tahsil edilir. Ceza ücreti alınmaz. İadeyi kapsamaz.
  • İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
  • İptal ve iade – değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
  • Pegasus, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.