Kampanya Bulucu

Passolig’ten 250 TL ve Üzeri Alışverişe 30 TL İndirim

Passolig kampanyaları arasında, klasik kredi kartları kampanyasından daha farklı bir harcama kampanyası yer alıyor. Bu kampanyada kampanya süresi boyunca yaptığınız harcamaların toplamının yüzde 5’i kadarı size indirim olarak sunuluyor.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar sunulacak. Bu kampanya süresi boyunca en az 50 TL’lik harcamalarınızın toplamı 250 TL’yi geçmesi durumunda harcamalarınızın yüzde 5’i kadarı size indirim olarak yansıyacaktır. Bu kampanya ile bir kişinin alabileceği en fazla indirim tutarı 30 TL olacaktır. Kampanya sadece Passolig kredi kartları için geçerli olacaktır. Eğer kampanyaya katılmak istiyorsanız, harcamaya yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümüne KAZAN yazarak 6033’e göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Ay içerisinde yapmış olduğunuz harcamaların indirimi Nisan ayının ilk haftasında, kartınıza indirim olarak yansıtılacaktır.

Passolig 250 TL Harcamaya 30 TL İndirim

Passolig Harcama ve İndirim kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya 1-31 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya süresi boyunca tüm harcamalarınızın 250 TL’yi aşması durumunda, harcama toplamının %5’i kadar indirim kazanılacaktır. Yapılacak her bir harcama minimum 50TL tutarında olmalıdır.

Kampanya Passolig Kredi Kartları için geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne KAZAN yazıp 6033’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyada 1-31 Mart tarihleri arasındaki harcamalarınızın 250 TL ve üzeri olması durumunda Nisan ayının ilk haftası kartınıza yansıtılacaktır.

Her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilecektir.

İşlem iadeleri ve işlem iptalleri kampanya kapsamına dahil edilmeyecek olup, toplam tutardan düşülecektir.

Maç bileti alımları, kuyumculuk ve telekomunikasyon sektöründe yapılan harcamalar ile nakit avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bu kampanya bir başka Passolig Kart kampanyası ile birleştirilemez.

Kampanyaya katılacak ve indirim kazanan müşterilerimizin kartının kullanıma açık durumda olması ve kampanya tarihi itibari ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.

Passolig kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ödemeler Passolig Kartlar ile yapılmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.