Kampanya Bulucu

PassoLig’den Akaryakıt Alımlarınıza İndirim

Passolig kart, akaryakıt fiyatlarının oldukça yüksek olduğu ve kolay kolay fiyat değişikliği yapılmadığı ülkemizde, akaryakıt indirimi sunarak araç kullanıcılarına yönelik bir kampanya başlattı. Fakat yararlanacağınız bu indirim sadece 15 TL ile sınırlı. Bu nedenle kampanya koşullarını sağlamış olmanız halinde bile en fazla 15 TL’lik bir indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya sadece anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olduğu için, yakıtı almadan önce kampanya kapsamında olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Bu kampanya almış olduğunuz ilk 100 TL’lik akaryakıt için geçerli değildir. İlk 100 TL’yi harcadıktan sonra ki harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilecek. İlk 100 TL akaryakıt harcaması yaptıktan sonra, yapacağınız harcamaların Yüzde 10’u kadar indirim kazanacaksınız. Fakat kampanya kapsamınca en fazla 15 TL’lik bir indirim kazanabileceğiniz için, sadece 150 TL’lik harcama yapmanız kampanya limitini doldurmaya yetecektir. Sadece 150 TL’nin yüzde 10’u kadar indirim kazanabileceğiniz bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, akaryakıt almadan önce passolig kartınızı pompa görevlisine vererek, pompanın üstünde ki kart okuyucuya okutulması yeterli olacaktır.

Kampanya 15 Eylül’de bitecek. Bu nedenle faydalanmak istiyorsanız bir an önce anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına uğramalısınız. Kampanya sadece ilk 10.000 kart ile sınırlı olduğu için belirtilen tarihten erken bitebilir. Bu arada her kartın kampanyadan sade bir kere yararlanabileceğinin de altını çizmiş olalım.

PassoLig Akaryakıt Kampanyası’nın detayları şu şekildedir:

  • Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak ilk 100 TL’lik akaryakıt alımından sonra09.2014 tarihine kadar yapılacak olan toplam 150 TL’lik akaryakıt kampanyaya dahil edilecektir. İlk 100 TL’lik akaryakıt alımı kampanya ya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında, PASSOLİG Kart ile Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılan akaryakıt alımlarında, pompa birim fiyatı üzerinden kart sahibine % 10’luk indirim sağlanarak, indirim sayesinde % 10 daha fazla yakıt alanması sağlanacaktır. Toplam en fazla 15 TL indirim alınabilecektir. Kampanyaya katılmak için PASSOLİG Kart’ınızı yakıt alımından önce akaryakıt satış görevlisine vermeniz ve pompa üzerindeki kart okuyucuya okutulması gereklidir.
  • Kampanyaya PASSOLİG Kredi Kartları, PASSOLİG Debit Kartlar ve PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kartlar dahildir.
  • Kampanya15 Ağustos – 15 Eylül 2014 arasında geçerlidir.
  • Kampanya ilk 10.000 PASSOLİG Kart ile sınırlıdır.
  • Her kart kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
  • Kampanya şartlarında PASSOLİG ve Petrol Ofisi değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya koşullarında meydana gelecek değişikliklerde internet sitesine yansıtılmasında gecikmeler yaşanabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.