Kampanya Bulucu

Passolig Üyelerine Burger King’den Avantajlı Menü

Burger King, Passolig üyesi olanlara özel bir menü yarattı. 2 kişilik olarak tasarlanan bu menüde yok yok. Üstelik iki kişilik oldukça dolu olan bu menünün fiyatı sadece 17,50. Menünün içerisinde bir adet Hamburger, bir adet Chicken Royal Sandviç, 8’li soğan halkası, 2 tane küçük boy içecek, 1 tane büyük boy patates, 6 tane Chicken Tenders bulunuyor.

Kampanyaya katılmanız için Passolig üyesi olmanız gerekiyor. Eğer üye iseniz bu menüden yararlanmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne Burgerking yazarak, bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp 6033’e göndermeniz gerekecektir. Gelen mesaj ile birlikte bu menüden faydalanabilirsiniz. Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak, bu tarihe kadar birkaç restoran hariç, tüm restoranlarda geçerli. Mobil Burger King restoranları kampanya kapsamının dışında tutulmuştur. Size kısa mesaj ile iletilecek olan kampanya promosyon kodu ile alacağınız menüler, tek kullanımlık kodlarla sunulur.

passolig-uyelerine-ozel-firsat (1)

Burger King Passolig kampanyasının detayları şu şekildedir:

Burger King®’den alacağınız 2 Kişilik Menü Passolig üyelerine sadece 17,50 TL! Kampanyadan faydalanmak için Burgerking yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik numaranız ile birlikte 6033’e göndermeniz yeterli. Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar Edirne Kapıkule, Havalimanı, Kidzania, Kidzmondo, Minopolis ve Mobil Burger King® restoranları haricindeki tüm Burger King® restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Kampanyada kullanacağınız promosyon kodu için Burgerking yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı 6033’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Promosyon kodu başka promosyonlar ile birlikte kullanılmaz ve tek alışveriş için geçerlidir. İletilen promosyon kodunun ödeme anında görevliye iletilmesi gerekmektedir. Kampanya menüsünde yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, limonata, çilekli limonata, süt ve milkshake dahil değildir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Gönderilen sms kullanıcının mevcut tarifesi üzerinden standart “1” sms olarak fiyatlandırılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.