Kampanya Bulucu

Passolig Kartta 250 TL ve Üzeri Harcamaya 30 TL İndirim

Passolig kampanyaları hem takımınızın kulübüne destek olmanızı sağlarken, hem de size avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Sıradan kredi kartı kampanyasından biraz daha farklı olan bu kampanyada yapmış olduğunuz alışverişlerin toplamı 250 TL’yi geçmiş olduğunda yapmış olduğunuz harcamaların yüzde 5’i kadar indirim kazanacaksınız.

Kampanya bitiş tarihi 28 Şubat 2015. Bu tarihe kadar yapmış olduğunuz harcamalar 250 TL’yi geçmiş olduğunda tutarının yüzde 5’i kadarı size indirim olarak sunulacak. Kampanya kapsamında değerlendirilecek olan alışverişin tutarının en az 50 TL olması gerekir. Bu tutarın altında ki harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek. Kampanya sadece Passolig Kredi Kartları için geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, harcamayı yapmadan önce kayıt yaptırmanız gerekecektir. Kayıt için telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazarak 6033’e göndermeniz yeterli olacaktır. kazanmış olduğunuz indirim Mart ayının ilk haftasında kartınıza yansıtılacaktır. Bu kampanyadan her kişi en fazla 30 TL kadar indirim kazanabilir.

Passolig 30 TL İndirim

Passolig 30 TL İndirim Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya 13 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya süresi boyunca tüm harcamalarınızın 250 TL’yi aşması durumunda, harcama toplamının %5’i kadar indirim kazanılacaktır. Yapılacak her bir harcama minimum 50TL tutarında olmalıdır.

Kampanya PASSOLİG Kredi Kartları için geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne KAZAN yazıp 6033’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanyada 13 – 28 Şubat tarihleri arasındaki harcamalarınızın 250 TL ve üzeri olması durumunda Mart ayının ilk haftası kartınıza yansıtılacaktır.

Her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilecektir.

İşlem iadeleri ve işlem iptalleri kampanya kapsamına dahil edilmeyecek olup, toplam tutardan düşülecektir.

Maç bileti alımları, kuyumculuk ve telekomunikasyon sektöründe yapılan harcamalar ile nakit avans işlemleri kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.