PASSOLİG Kartla Yurtiçi Kargo Yüzde 25 İndirimli | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

PASSOLİG Kartla Yurtiçi Kargo Yüzde 25 İndirimli

PASSOLİG, kart, her geçen gün kampanyalarını çoğaltmaya ve yaygınlaşmaya başladı. Piyasada ki hayatına yeni başlayan kart çok cazip avantajlar sunmaya da devam ediyor. Son kampanya kargo gönderimleri ile ilgili. PASSOLİG karta sahip olanlar, Yurtiçi kargo ile artık yüzde 25 indirimli gönderim yapabilecekler. Üstelik bunda bir kısıtlama adresi de bulunmuyor. İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz yere gönderim yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harflerle KARGO yazıp, daha sonra bir boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı yazıp 6033’e göndermek. Bu mesajı göndermiş olduktan sonra size bir onay mesajı ile birlikte kod gönderilecek. Bu kod ile tüm Yurtiçi Kargo bayilerinde indirimli gönderim yapabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için bayie kadar gitmenize de gerek yok, kargoyu eve çağırarak da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu kampanya Yurtiçi Kargo’dan yararlanabileceğiniz her hizmette geçerli olacak. Hizmetten yararlanmadan önce kampanyayı kullanmak istediğinizi söylemeniz ve size gönderilen kodu vermeniz yeterli olacaktır. Göndereceğiniz SMS’ler standart olarak 1 SMS fiyatından yansıyacaktır size. Ayrıca gönderilen her kod tek kullanımlıktır ve sadece bir kere o kod ile işlem yapılabilir.

Bu kampanya yılsonuna kadar geçerliliğini koruyacak. Fakat bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirmek, o şekilde yararlanmak mümkün olmayacak bunu bilmenizde fayda var.

PASSOLİG Yurtiçi Kargo İndirim kampanyasının detayları:

Kampanya, Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı yurt içindeki adreslere yapılacak gönderilerde geçerlidir.

Kampanya 16 Haziran – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

PASSOLİG Kart sahibi müşteriler; kampanyadan faydalanmak için, KARGO yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaralarını 6033’e kısa mesaj atarak alacakları kampanya kodları ile ister adrese kurye çağırarak isterlerse de Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinden yapacakları yurt içinde ve Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerdeki alıcılarına yapacakları gönderilerde; Kampanya Adı: “PASSOLİG KAMPANYASI” , kampanya kodu olarak; kısa mesaj atarak alınan şifreyi ileterek, taşıma fiyat listesinde hatlara ve kg/ds’ye göre oluşan taşıma hizmet bedeli, adres alım hizmeti ve adrese teslim hizmeti üzerinden %25 indirim fırsatından yararlanacaklardır.

Ayrıca kampanya detaylarına www.yurticikargo.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.

Yurtiçi Kargo’nun ambalaj ürünleri, ek ve özel hizmetleri ile ekspres gönderiler (VIP) indirim kapsamına dâhil değildir.

Yurtiçi Kargo’nun Pazar günü adres alım ve adres teslim hizmeti bulunmamaktadır.

Her kampanya katılım kodu ile tek bir alıcı adresine sadece 1 kez gönderi yapılabilir.

Gönderilen SMS kullanıcının mevcut tarifesi üzerinden standart “1” SMS olarak fiyatlandırılacaktır.

Kampanya ve kampanya dâhilinde sunulan indirimler başka kampanya veya indirimler ile birleştirilemez.

Yurtiçi Kargo kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.