Kampanya Bulucu

Passolig ile KİP’ten Yapılan Alışverişlerde Anında 15 TL İndirim

Çıkmış olduğu ilk günden bu yana sürekli olarak adından söz ettiren Passolig kart, ilgi çekici ve avantajlı kampanyalar kampanya devam ediyor. Şimdi Passolig kampanyaları ile KİP’ten alışveriş yaptığınızda anında 15 TL’lik indirim alabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu KİP kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Passolig kartınız ile www.kip.com.tr adresinden 100 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda anında 15 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Bu indirimi hediye çeki kuponu ile kullanabilir ve indirimi toplam fiyat üzerinden o anda görebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan bütün Passolig müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için www.kip.com.tr adresine üye olmak gerekir. Eğer üye değilseniz ücretsiz olarak anında üye olabilirsiniz. Ayrıca hediye çekini alışverişi yapmadan önce kısa mesaj ile kampanyaya kayıt olarak almanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne KİP yazıp, bir boşluk bırakıp, TC kimlik numarasını ekleyerek 6033’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile birlikte tarfınıza tek kullanımlık bir hediye çeki kodu iletilecektir. Bu hediye çeki ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Hediye Çeki Kodunu Nasıl Kullanacağım?

www.kip.com.tr adresine giriş yapıp, alışverişiniz yapmış olduğunuzda, ödeme sayfasına gelip ilgili alana hediye çeki kodunu yazmanız gerekir. Hediye çekini kullanabilmeniz için alışverişin 100 TL veya daha üzerinde bir tutarda olması gerekir. Kodu girdikten sonra toplam fiyat üzerinden indirim anında uygulanacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu tarihe kadar kampanya kodunu almış olmalı ve kullanmış olmanız gerekir. Kullanılmayan hediye çeki kodları, bu tarihten sonra artık kullanılamayacak ve geçersiz olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.