Kampanya Bulucu

Paşabahçe Kadınlar Günü’ ne Özel Yüzde 10 İndirim

Evlerimizin vazgeçilmezi, kadınlarımızın gözbebeği Paşabahçe Kadınlar günü gibi özel bir günde de bayanlarımızı unutmadı ve onları nasıl mutlu edeceğini çok iyi biliyor. Her bayanın evinden mutlaka bir Paşabahçe geçmiştir. Durum böyle olunca Kadınlar Günün de Paşabahçenin indirim yapmaması olmazdı zaten. Şimdi size indirimden bahsedelim biraz.

Paşabahçe’ nin Kadınlar Günü’ ne özel yaptığı kampanya da pembe renkli ürünlere %10 indirimli fiyat ile sahip olmanız mümkün. Nasıl mı? Size en yakın Paşabahçe mağazasına uğrayarak veya online adresi olan www.pasabahce.com  adresinden geniş ürün yelpazesini görmeniz mümkün. Zaman bu kadar kısıtlı olunca acele etmenizde fayda var.

Paşabahçe geniş ürün yelpazesiyle, şıklığı ve zarafetiyle her zaman evimizde, soframızda ve mutfağımızda her zaman yerini alarak müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

Kampanya 6-8 Mart tarihleri arasında geçerli olacaktır. Sizde bu tarihler arasında bir Paşabahçe mağazasına uğrayıp pembe renkli ürünlere bir göz atın mutlaka.

İyi alışverişler dileriz..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.