Kampanya Bulucu

Parolular Kazanır Kampanyası!

Yurtiçi kargodan Parolu kart sahiplerine indirim fırsatı. Paro kart sahipleri yurtiçi kargo gönderilerinde indirim avantajı elde ediyor. Türkiye’nin en hızlı ve en güvenilir kargo şirketlerinden biri olan Yurtiçi kargo, indirimleri ile de yüzünüzü güldürmeye devam ediyor. Kargo taşımacılığında birçok alanda yaptığı yeniliklerle dikkat çeken yurtiçi kargo uygun fiyatları ve dönem dönem yaptığı kampanyalar ile de başarılı bir profil çiziyor. Parolular Kazanır Kampanyası da bunlardan bir tanesi

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

  • Bu kampanya kapsamında bireysel paro kart sahipleri, yurtiçi kargo ile gerçekleştirecekleri Standart ve VIP gönderileri için taşıma hizmet bedeli üzerinden %20 indirim kazanacaklar.
  • Parolular Kazanır Kampanyası sadece şubeden yapılan gönderiler için değil aynı zamanda evinizden alınan kargo gönderileriniz için de geçerlidir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Parolular Kazanır Kampanyası indirimleri 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

  • Parolular Kazanır Kampanyasından yararlanmak için öncelikle bir paro kart sahibi olmanız gerekmektedir. Peki nedir bu Paro Kart dilerseniz kısaca bilgi verelim. Paro kartın yaklaşık kırktan fazla firma ile anlaşması vardır. Bu kart sayesinde özel günler de dahil olmak üzere anlaşmalı firmalara bağlı olarak çeşitli indirimler uygulanmaktadır. Bu anlaşmalı markalar şunlardır: Arçelik, Avis, Aygaz, Beta, Brooks Brothers, Beko, Divan, D&R, Edwards, Forever New, Ford, Koçtaş, Mogaz, Opet, Özhan Marketler, Pürsu ,Setur, 1tıkla2kazan.com. Ayrıca paro kart ile anlaşmalı işyerlerinde yaptığınız alışverişlerden kartınıza da puan birikir.
  • Paro Kart sahibi olmak için bulunduğunuz yerdeki size en yakın Yurtiçi kargo şubesine giderek paro kartını alabilirsiniz. Daha sonra paro kartınızı aktif hale getirerek indirimlerden faydalanabilirsiniz. PAro Kartınızı aktif etmek için lütfen tıklayınız.
  • Alışveriş esnasında kampanyalardan yararlanmak ve puan kazanmak, için paro kartınız eğer yanınızda değilse cep telefonu numaranızı üye iş yerlerine bildirerek bu avantajları kaçırmamış olursunuz.
  • Bu kampanyadan yararlanmak için; gönderilerinizi eğer Yurtiçi Kargo şubelerinden ve acentelerinden  yapıyorsanız Yurtiçi Kargo operatörüne, eğer kargonuzu adresten aldıracaksanız da yine Yurtiçi Kargo kuryesine “Parolular Kazanır Kampanyası” kampanyadan faydalanmak istediğinizi ve Parolu kart bilgilerinizi onlara vermeniz gerekmektedir.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

  • Yurtiçi kargo gönderilerinde bu kampanya dahilinde indirimden sadece bireysel gönderiler yararlanabilir. Ticari gönderiler için indirim kampanyası geçerli değildir.
  • Bu kampanya kapsamında ek hizmetler indirime dahil değildir.
  • Parolular Kazanır Kampanyası kapsamında kazanmış olduğunuz indirim, aynı anda başka diğer indirimler ile birleştirilemez.
  • Ayrıca Yurtiçi Kargo, parolular kazanır kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.