Paro'dan Setur'a Özel 2 Kat Paropuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Paro’dan Setur’a Özel 2 Kat Paropuan

Kredi kartları arasında oldukça hızlı ve iyi bir çıkış yapan Paro kartlar, müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Bu kampanyaları takip ederek alışverişlerinizi en uygun ve avantajlı koşullarda yapabilirsiniz. Şimdi Paro kampanyaları ile Setur’dan alacağınız biletlerde 2 kat fazla Paropuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Setur kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında tüm Setur ofislerinden ya da Setur yetkili acentelerinden yapacağınız alışverişleri Paro Kart ile ya da aktivasyonu yapılmış cep numarası ile yaparsanız, kazanmanız gereken Paropuanın tam 2 katını kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Paro’lu karta sahip olan bütün müşteriler yararlanabilir. Paro kartların en büyük özelliğinden biri olan cep telefonunuzun aktivasyonunuzu yaptığınızda cep telefonunuzun numarası ile alışveriş yapabiliyor olmanız. Bu şekilde yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza ya da SMs göndermenize gerek bulunmaz. Kampanya tarihleri arasında Setur’dan Paro kartlar ile alışveriş yapmış olduğunuzda otomatik olarak kampanyaya dahil olur ve 2 kat Paropuan kazanırsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Setur ofis ya da yetkili acentelerden alışverişi tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalar bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir ve aynı kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanabilme Şartları Nelerdir?

Bu kampanya Setur’dan yapacağınız tüm alışveriş ve kategorilerde geçerli olacaktır. fakat Puan ile yapılan harcamalardan tekrar puan kazanamazsınız. Kampanya süresi boyunca bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız bulunur. Fakat bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştirebilme şansınız bulunmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.