Kampanya Bulucu

Paro’dan 1 Yıllık Bebek Bezi Kampanyası

Kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar artık sadece alışveriş üzerine odaklı değil. Kurulan bir takım kulüplerle vs. de farklı avantajlar elde etmeniz mümkün. Şimdi Paro kampanyaları ile Dikkat Çocuk Var kulübüne kayıt olarak bir çekiliş kampanyasına katılabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu çekiliş kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında, tamamen ücretsiz olarak, Paro müşterilerine özelDikkat Çocuk Var Kulübüne üye olursanız otomatik olarak bir çekilişe dahil oluyorsunuz. Bu çekilişin sonucunda da tam 1 yıllık Prima bebek bezi kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu Prima kampanyalarından tüm Paro kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Fakat çekiliş kampanyasını yürüten firma çalışanları bu kampanyaya katılamazlar. Ayrıca kampanyaya katılım sadece 18 yaş ve üzeri kişiler için geçerli olabilecektir. Eğer katılmış olurlarsa da ikramiye çıkması durumunda ikramiyeyi teslim alamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

www.paro.com internet sitesinde kampanyanın duyurulmuş olduğu sayfada “Katıl” butonu bulunuyor. Bu butona tıklayarak, önünüze gelen form bilgilerini tam ve doğru şekilde doldurarak kampanyaya katılabilirsiniz. Yapacağınız bu üyelik tamamen ücretsizdir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

8 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 22 Ekim 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kulübe üye olarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan üyelikler kampanya kapsamına alınmayacağı için herhangi bir çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Çekiliş Ne Zaman Olacak?

Kampanya için belirlenmiş olan çekiliş tarihi 3 Kasım 2015’tir. Çekiliş halkın katılımına açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır. Çekilişin sonuçları ise 6 Kasım 2015 tarihli Birgün gazetesinden yayımlanacaktır. Ayrıca hem asil talihlilere, hem de yedek talihlilere posta yolu ile gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Başvurmanız gereken tarih gibi bilgilerin hepsi size iletilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.