Kampanya Bulucu

Paro Dikkat Çocuk Var Bebek Bezi Çekilişi

Paro 1 yıllık bebek bezi çekilişi kampanyası düzenledi. Üstelik kampanyaya katılım oldukça kolay. “Dikkat Çocuk Var Kulübü” kampanyasına katılıp 1 yıllık Prima bebek bezi paketi kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanya Türkiye genelinde yapılmaktadır. http://www.paro.com.tr/cekilis/dikkat-cocuk-var internet sitesine giriş yapıp tanıtımları izledikten sonra Dikkat Çocuk Var Kulübü’ne ad-soyad, adres, e-mail ve telefon bilgilerinizi girerek üye olmanız veya var olan bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştiren ziyaretçiler çekiliş hakkı kazanmış olacaklardır.

Paro Dikkat Çocuk Var 1 Yıllık Bebek Bezi Paketi Çekilişi Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Çekiliş 08.09.2015-22.10.2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Olan İkramiye Nedir?

Çekiliş sonucunda 2 kişi 1.108,02 TL değerindeki Prima Premcare Bebek Bezi Paket Seti (6 adet Junior, 6 Adet Yenidoğan 94’lü, 6 adet Midi Mega Paket 72’li, 6 adet Maxi Mega Paket 64’lü, 6 adet Mini Tekli Paket 32’li) verilecektir.

Paro 1 Yıllık Bebek Bezi Paketi Çekiliş Kampanyası Ne Zaman Gerçekleştirilecektir?

Çekiliş 03.11.2015 tarihinde, noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihli isimler ise 06.11.2015 tarihli Birgün Gazetesi’nden ve sitemizden yayınlanacaktır.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamazlar, katılsalar dahi ikramiyeden faydalanamazlar. Kampanyadan sadece gerçek kişi müşteriler faydalanabilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye devredilemez, nakde çevrilemez, nakit karşılığı talep edilemez. İnternet sitesine giriş ve üyelik ücretsizdir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ayşe yılmaz dedi ki:

    Oğlum için bebek bezi istiyorum.teşekkürler

  2. ayşe demirkoparan dedi ki:

    kızım için bebek bezi istiyorum 2 num teşekkürler