Park Vera AVM Mercedes CLA 200 Araba Çekilişi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Park Vera AVM Mercedes CLA 200 Araba Çekilişi Kampanyası

Park Vera’dan yapacağınız alışverişler size Mercedes Benz kazanma imkanı sunuyor.1 Nisan- 15 Eylül 2015 tarihleri arasında Park Vera’dan yapacağınız tek seferde 75 TL ve üzeri alışverişlerinize 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Park Vera AVM’ den yapacağınız tek sefer de 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde her 75 TL için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Fişinizi ya da faturanızı kampanya standına götürerek ibraz ettirip kartlarına işletme işlemini yapan Park Vera Plus Card sahiplerine üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş Sonucunda Hangi Ödül Verilecektir?

Yapılan çekiliş sonucunda Mercedes-Benz CLA 200 2015 model 109.600 değerinde araba hediye edilecektir.

Kimler Kampanyadan Faydalanabilir?

Belgelerini eksiksiz bir şekilde teslim eden müşteriler çekilişten yararlanabilirler. Kampanya süresince yaptığı alışverişi iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Park Vera Plus Card üzerindeki isim ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Aksi taktirde kampanyaya katılımınız kabul edilmeyecektir.  Park Vera Plus Card üyelik bilgileri eksik olan müşteriler de çekilişten faydalanamayacaklardır.

Çekiliş Hangi Tarihte, Nerede Yapılacaktır?

Çekiliş 19.09.2015 tarihinde saat 14:00’da yapılacaktır. Çekiliş, Park Vera Alışveriş Merkezi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:284 Macun Mahallesi İstanbul Yolu Yenimahalle Ankara adresinde gerçekleşecektir.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacaktır?

Çekiliş sonuçları 23.09.2015 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan talihliler Birgün gazetesinden ilan edilecektir.

Asil ve Yedek Talihliler İçin Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Asil talihlilerin son başvuru tarihi 08.10.2015 tarihidir. Yedek talihlilerin ise 23.10.2015 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Talihlilerin ikramiye kazandığı bilgisayar çıktısı, fatura/ fiş ve kimlik fotokopileri ile  Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurularını yapmaları gerekmektedir. Aksi taktirde ikramiyeden faydalanamaz ve hiç bir hak iddia edemezler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ